Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg bika párról mi a...

Mérleg bika párról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mèrleg lány, bika fiú

2012. júl. 5. 01:53
 1/8 anonim válasza:
42%
Müködő képes kapcsolat,lehet.De vigyázni kell,a féltékenységgel.
2012. júl. 5. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem eddig jó. Mérleg vagyok 32F a barátnőm bika (33), még akkor sem féltékenykedett amikor megvolt rá az oka.

Nálunk ő volt a kiegyensúlyozott én meg a mérleg aki billeg össze-vissza.

2012. júl. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Nekem semmi
2012. júl. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%

én Mérleg lány vagyok, talán az egyetlen jegy, akivel több próbálkozás ellenére sem sikerült jó párkapcsolatot kialakítanom, az a Bika.

egyszerűen semmiben nem találunk! (persze, ez aszc. függő is) agyam eldobom a Bika nagyképűségétől, felszínességétől, szereplési vágyától, tök idegesítő, ugyanakkor rengeteget kritizál (durván, én pedig nem bírom a kritikát, csak ha nagyon szépen van "csomagolva" :-) ), sértődékeny, hiú, közeli kapcsolatban egy idő után rideg lesz, érzelemmentes, és a humora is alábbhagy.

ami jó a Bikával, az a flört meg a szex (nagyon tüzesek tudnak lenni), no meg azt szerettem, h sok más hülye pasival ellentétben ők kifelé bátran felvállalják a párjukat, pl. nem gond, h megfogja a kezed v megcsókoljon a nyilvánosság előtt) sőt, büszkélkednek velük. ez az én Mérleg hiúságomnak nagyon bejött.

2012. júl. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

4-es, az a baj, hogy te nem általában a bikáról beszélsz, hanem a te néhány tapasztalatodról, ezzel félrevezeted a kérdezőt. Egyébként sincs az asztrológiának semmi köze a valósághoz, ez tény. Tehát amiket leírtál hogy a bika nagyképű, meg felszínes, stb, viszont jó az ágyban, az csak a te tapasztalatod, és az ellenkezője pont ugyanúgy igaz lehet.


Szóval, kérdező, hajrá! Összeilletek, mint bármely más jegy! A mesékben meg nem kell hinni...

2012. júl. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a válaszokat. :)
2012. júl. 6. 02:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem működött.
2012. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Élvhajhász(sex,jó ital,utazás,élet élvezete)jegyekről lévén szó ők jól tudnak harmonizálni,élni egymással,de a féltékenység valóban nyomasztó lehet közöttük.
2013. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!