Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg nő skorpió aszcendensse...

Mérleg nő skorpió aszcendenssel milyen ember?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Felejtsétek már ezt el... de komolyan! Nem a horoszkópod vagy az aszcendensed határozza meg,ki vagy valójában...hanem a neveltetésed,az élethez való hozzáállásod, az,hogy milyen emberré AKARSZ válni...nem a csillagok állása...ekkora baromságot...
2012. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem tudok pártatlan véleményt mondani,mivel én is mérleg vagyok - skorpió holddal + csomó skorpióban álló házzal.


a skorpió aszc. még keményebb harcossá teszi a mérleget, de ugye nem hideg fejjel harcol, mint az igazi skorpik, hanem forró fejjel, szóval mindennél durvább.

amúgy sok komolyságot, rendszeretetet, kitartást ad a mérleghez, ez tök jó. míg a mérleg alapból könnyelmű és szeszélyes, a skorpi megfontoltabbá. megbízhatóbbá teszi. ám visszavesz a tetszeni vágyásból. szerintem ez is jó. ugyan kevésbé lesz barátságos ("mindenki kedvence"), de érdekesebb, titokzatosabb.

2012. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Az egyes válaszolónak van igaza. A tulajdonságaidat a génjeid és a szocializációd határozza meg. A csillagok nem.
2012. júl. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A skorpió aszcendensű ember titokzatos, karizmatikus, nehéz kiismerni, intuitív, megért másokat, másokat manipulál a saját érdekükben. Elmegy oda, ahová más nem mer, áttör minden tabut. A változásokat nem nagyon kedveli.
2013. ápr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!