Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek illik az Oroszlánhoz?

Ikrek illik az Oroszlánhoz?

Figyelt kérdés

A neten az oroszlánról ezt olvasom.

Ki illik hozzá? Aki képes megadni számára mindazt a luxust, amire szüksége van, és aki örökké csodálja. Ezt leginkább egy Nyilastól vagy Kostól kaphatja meg, de meglepően jó párost alkot a Vízöntővel is.


Ki nem illik hozzá? A Rák és a Halak.

Ikreket nem említ.



2012. júl. 9. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Nem, mert megeszi...

De most komolyan: te ez alapján választasz párt magadnak?

2012. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

Én sem horoszkóp alapján választanék párt, de kivételesen tudok segíteni.

A férjem oroszlán,én ikrek vagyok. A fiam is oroszlán.

Pár év házasság után elváltunk,mert rájöttünk, nem illünk egymáshoz. Nincs semmi közös bennünk

Az oroszlán eleinte érdekes az ikrek számára.Eleinte tetszik neki a határozott fellépése,és mivel az ikrek sokszor gyors döntést hoznak így elkövetik azt a hibát,hogy összeállnak az oroszlánnal.De egy idő után a határozottság már inkább hajlik az oroszlán uralma felé. Inkább érzi az ikrek bezárva mint szabadnak magát a kapcsolatban. Az érdekesség átvált unalommá,hiszen az oroszlán alapjáratban egoista, uralkodó típus. Az ikrek szabadságvágyát, vidámságát hamar eltiporja.


A fiam,bár életem értelme, hasonlóképpen oroszlán jellemzésekkel bír. Néha úgy érzem,hogy engem az anyját is irányítaná ha engedném.

Szóval röviden. A kezdeti lelkesedés ellenére nem jönnek össze az oroszlán és iker párosítás.

2012. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Én se hiszek ebben de én ikrek vagyok és már volt oroszlán férfi párom. Másfél évig voltunk együtt és mi is rájöttünk, hogy nagyon nem illünk össze hiába volt az elején nagyon bíztató a dolog. 25/L
2012. júl. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok... A férjem mérleg és vele nagyon harmónikus a kapcsolatunk :)
2012. júl. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ma 15:16 vagyok


Egyébként 10 éve élek boldog házasságban és a férjem mérleg

2012. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kedves előző! :D Akkor ugyanabban a cipőben evezünk :D (lásd. előtted szóló) :D
2012. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
66%

Én is ororszlán vagyok, az első férjem nekem is ikrek volt..elég hamar rájöttünk, hogy elhamarkodtuk a dolgot és elváltunk (tiniszerelemnek indult).

A mostani férjem kos, annyira összeillünk, hogy nem is képzeltem, hogy lehet ilyen harmonikus egy párkapcsolat.:))

De azt már megfigyeltem másokkal kapcsolatban is, hogy én az ikrekkel nem tudok kijönni ( 2 kollégám is az) és nem tudom, hogy miért, teljesen különbözünk, semmi közös sincs bennünk. Szóval szerintem nem illik hozzá (ha magamból indulok ki) Persze nálad lehet, hogy máshogy lesz.

2012. júl. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha az oroszlán férfi, sok jegy illik hozzá, mert elég uralkodó egyének szoktak lenni, őket tényleg csodálni "kell" és tűrni a féltékenykedéseiket. Ha oroszlán lány akkor csak egy másik oroszlánnal jön ki igazán. Az örök csodálatot nemigen kapja meg egy faltörő kostól, meg egy erős jellemű nyilastól. Ha az ikrek tud alkalmazkodni, akkor lehet jó páros. Hogy a rák nem illik hozzá ez tuti, több példát is tudnék mondani a környezetemben.
2012. júl. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Utolsó vagyok. Azért csak a csillagjegye miatt ne dobd ki szegényt.:)) Előbb ismerd meg alaposan, lehet, hogy egész más lesz a személyisége, mit amit ráhúznak a horoszkópok:)
2012. júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

párom ikrek,én oroszlán...a kapcsolatunk eleje iszonyú volt, hatalmas veszekedések,kiborulások,nagyon menekülni akartam...másfél éve vagyunk együtt, most kezd helyreállni a kapcsolat,most kezdek beleszeretni...de néha nagyon idegesítő tud lenni...egyelőre együtt vagyunk és megtanultuk kezelni egymást...de félek h nem lesz hosszútávú a dolog...a vízöntővel és a halakkal egyáltalán nem jövök ki,általában az ikrekkel sem (nem csak a párkapcsolatban) a tökéletes férfi nyilas volt, tökéletes kapcsolat volt, de egyéb okok miatt vége lett...vele azóta is imádjuk egymást,nagyon jó barátok vagyunk,ahogy az oroszlán exemmel is,akivel a kapcsolatunk nagyon szenvedélyes volt,de megfojtottam benne...a rákokkal sem szoktam kijönni a párkapcsolatban...

22/N -tipikus oroszlán

2012. júl. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!