Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Személyes horoszkópot hogy...

Júlia69 kérdése:

Személyes horoszkópot hogy készíthetnék? (Kérlek mellőzzétek a fizetős stb. ajánlatokat)

Figyelt kérdés

Szeretném tudni, hogy amikor megszülettem milyen volt a csillagállás. Találtam egy oldalt,ahol megmutatta óra/perc/másodperc nélkül- ugyanis ez nincs benne a születési kis könyvemben, és anyu sem tudja-, a csillagállást, de nem tudom értelmezni. 1996. 07. 10-én születtem, szerdán. Talán este 10 óra után.. (Ezt állítja az anyám..)

[link]


2012. júl. 18. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Képzetlenül egyedül sehogy. Ha mindenképp magadnak szeretnéd, akkor előbb jó sokat kell tanulnod, de óra, perc nélkül elég esélytelen pontos horoszkópot.
2012. júl. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs előképzettséged,akkor bizony sehogy.Ráadásul,ha normális horoszkópot akarsz,akkor kell rá költened,vannak nagyon jó szakemberek. Ingyen esetleg ilyen összecsapott,semmitmondó hülyeséget tudsz összerakni. Szóval szerintem spórolj össze egy kis pénzt,ha tényleg érdekel a dolog,és szánj rá időt meg pénzt,hogy megtudd,amit akarsz.
2012. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pénzt semmiképp sem fogok rá költeni, nem az égből potyog... De azért köszönöm szépen.
2012. júl. 18. 12:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondolsz?


[link]

2012. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!