Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Asztrológiai vénával rendelkez...

Asztrológiai vénával rendelkezők! Az alábbi ábra mit mond nektek?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 4. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%
Krixkrax.
2012. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Drága Veronikám, hát te nem rendelkezel asztrológia a vénával. Legközelebb olvasd el a kérdést te kis butus :)
2012. aug. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ÁÁÁ, ezt könnyű megfejteni! Egy kis alkímiai jelek tanulmányozása. Tehát az ábra a következő:

Holdjegy-Bika

Napjegy-Skorpió

Merkúrjegy-Skorpió

Vénuszjegy-Mérleg

Marsjegy-Kos

Jupiterjegy-Ikrek

Szaturnuszjegy-Bak

Uránuszjegy-Nyilas

Neptunuszjegy-Bak stb...

Egyébként hol találtad? Talán ez a te radixod?

Ha igen akkor kb 14-20 éves lehetsz-

2012. aug. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

17:30 - Nem vagy semmi xD

12:49 - Aha, elvileg az enyém. Azt esetleg tudod, hogy mit jelent a 2 halványsárga nyíl, ami az ikrek és a vízöntő felé mutat?

2012. aug. 5. 15:03
 5/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok 12:49.

Az Ikrek felé mutató az Aszcendens.

A Vízöntőt nem tudom, de a 9. és 10. ház közé mutat.

(a számok a házakat jelölik).

Egyébként érdekelne, hogy honnan van a kép.

A korod jól megtippeltem?

2012. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hellyel-közzel. :) 23 vagyok.
2012. aug. 5. 16:28
 7/12 A kérdező kommentje:
A kép vagy az astro.com-ról, vagy az aranycsillagról van, azt hiszem. Nekem is úgy küldték. :)
2012. aug. 5. 16:31
 8/12 anonim válasza:
100%
Skórpió jegy szülöttje vagy :) - Skórpióban Plutó , mély gondolkodás, érzelmesség , néha nagyon szenved- melankolikus . Aszcendens:Ikrek - egyedüllálóság , könnyedség , lazaság , kötetlenség ,változékonyság, kiváló kummunikáció képességek. 12. ház Bika- hold : anya - anyaság nehezített pálya. 7. ház -Társ háza akire vágysz , Nyilas , nagylelkű, tüzes, változékony. MArs a kosban - határozottság , erő, elszántság , impulzivitás. illetve: [link]
2012. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddig válaszokat!

Amiket leírtál, minden jellemző: sokszor szenvedek apróságok miatt, de általában laza vagyok és kiegyensúlyozott.


Közben azt olvastam valahol, hogy az ún. midheaven nekem a vízöntőben van, szóval valószínűleg azért mutogat arrafelé az a sárga nyíl. :)

2012. aug. 7. 07:06
 10/12 anonim ***** válasza:
A nyíl az MC-t mutatja, ami a karrierpont. És nem a két házra vagy azok közé mutat, hanem ez egy tengely, mint amilyen az aszcendens-deszcendens tengely is. Ezt nevezik Mc-Ic tengelynek, az Ic a 4. ház, az Mc a 10. ház kezdete.
2012. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!