Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a horoszkópom?

Mi a horoszkópom?

Figyelt kérdés
Kicsit hülye kérdés, de november 22-én születtem,és egyik horoszkópban ez a dátum skorpió, másikban nyilas. Tud erre valaki jó magyarázatot?
2012. okt. 3. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
9%

NYILAS vagy.

XI. 22. - XII. 21.


A skorpió

X. 23. - XI. 21.


(minden horoszkóp 21-ig tart, és 22 a váltónapja)

2012. okt. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagy horoszkóp szakértő, ezért is irtam ki a kérdésem, de ahogy én néztem, nem egységesen 22-én kezdődik a köv. horoszkóp-hónap.
2012. okt. 4. 00:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem úgy van ahogy az 1-es irta. A skorpió jegye okt.24.-étől nov.22.-éig tart, de mivel a napod a születésed pillanatában a nyilas jegy határán van ezért sok nyilas tulajdonság is vonatkozik rád nem csak a skorpió. Csináltasd meg a személyes horoszkopodat ha annyira érdekel a dolog, mert az még semmit nem jelent, hogy a skorpió jegyben állt-e a napod vagy a nyilas jegyben a születésed pillanatában. A horoszkóp annál jóval összetettebb dolog.
2012. okt. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


ide írd be az adataidat és kidobja milyen horoszkópban születtél.

2012. okt. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát.

Egész életemben skorpiónak hittem magamat, úgy is éltem:D

és kicsit sokkolt, mikor ráeszméltem, hogy lehet, hogy nyilas jegy szülötte vagyok. Nem mintha sokat számitana, de mégis.

Több, horoszkópokkal foglalkozó honlapon jártam, némelyeken nov.22 skorpió, némelyeken nyilas. Elolvastam a nyilas általános jellemzőit, és abszolút nem ismertem magamra. Ezért úgy döntöttem maradok skorpió. :D Mégegyszer kössz, hogy irtatok!

2012. okt. 5. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!