Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek egy vízöntő lány...

Szerintetek egy vízöntő lány és egy ikrek lány között a barátság örökké tarthat?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm ikrek, még soha nem éreztem magam ilyen közel senkihez :)

2012. okt. 21. 14:34
 1/8 SSanchez válasza:
Semmi sem tart örökké.
2012. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szerelem köztük örökké tarthat.
2012. okt. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak barátok vagyunk :)
2012. okt. 21. 15:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem.
2012. okt. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 nagylzs ***** válasza:
Semmi nem tart örökké. Eltarthat a halálig, de ez nagyrészt nem attól függ hogy milyen jegyben születtetek. Ez olyan mintha azt kérdeznéd, hogy a hideg alma milyen színű.
2012. okt. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A napjegy nem eleg ahhoz, hogy meglehessen mondani meddig fog tartani. Mindenesetre jo parositas, mert mindketto levego jegy. Sok koztuk a hasonlosag ami osszekoti oket, es a kulonbsegek pedig meg erdekesebbe teszik a kapcsolatot.
2012. okt. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem a horoszkópon múlik. Ha most azt mondja valaki, hogy nem, ezek a horoszkópok taszítják egymást, akkor másképp fogsz ezentúl ránézni a barátnődre?

Maradjatok örökre jó barátnők, de nehogy már azon a kur­va horoszkópon múljon.

2012. okt. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Levegős jegy mindkettő, tehát elképzelhető a könnyed, jó viszony. Nekem az ex barátnőm volt ikrek és az exe vízöntő volt. Mikor már jártunk, ők még mindig többször együtt lógtak (állítólag suli miatt, mert egy szakra jártak és évfolyamtársak is voltak....), szóval bakként én ezt nehezen toleráltam, de azt hiszem a többi 11 jegy is ezt tette volna...
2012. dec. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!