Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ti melyik horoszkóp képviselőj...

Ti melyik horoszkóp képviselőjével szimpatizáltok jobban és melyiket tartjátok okosabbnak? Vízöntő vagy ikrek?

Figyelt kérdés
lehet kicsit bután hangzik a kérdés csak kíváncsi vagyok! :)
2012. nov. 9. 16:24
 1/8 anonim válasza:
0%

Vízöntőt alig ismerek 2-3 embert, de velük egyáltalán semmi problémám. Sőt. Viszont az ikrek... Eddig egy ikrek ismerősömmel sem vagyok/voltam jó viszonyban, soha. Irritáló a személyiségük, bocsánat ha bárkit megsértek. xD

Én skorpió vagyok. Puszi a hasadra. :D

2012. nov. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hülyeségnek tartom ezt... egy ember tulajdonságai nem függnek a születési dátumától! :)


De küldöm a pénzenergiát! :) :D

2012. nov. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Én nyilas vagyok iker családtagokkal összezárva. Intelligensek határozottak de tönkretesznek,és még csodálkoznak hogy agresszív vagyok és zárkózott.


A skorpiókra mondják még hogy agresszívak és ebben van igazság mert elég sok skorpió barátom van aki agresszív,és lobbanékony.Amúgy ettől függetlenül nagyon kedves barátaim ezek a skorpiók.


A halakat tartom kicsit gyengének érzékenynek.

Én ezeket tapasztaltam eddig...

Én sem szeretnék senkit megsérteni :)

2012. nov. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Egyiket sem. Az Ikreknek még azt sem szabad elhinni amit kérdeznek, mert úgy hazudnak mint a vízfolyás, a vízöntőkről meg inkább ne is beszéljünk.
2012. nov. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utálok ítélkezni, de eddig ahány vízöntő lányt fújt az utamba a szél, mind vihogós, rózsaszín p*nabarbi volt, ugyanakkor meg voltak győződve róla, hogy végtelenül intellektuálisak :D Velük valahogy nem tudtam azonosulni.

Az ikrek cs.j. emberekkel eddig semmi gondom nem volt, köztük nem nagyon látok hasonlóságot azon kívül, hogy mindegyikkel jól kijövök.

Még mindig nem hiszem, hogy ez a horoszkóposdi mérvadó lenne, de az eddigiek alapján akkor inkább ikrek.

2012. nov. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A vízöntőkkel eddig csak jó apcsolataim voltak, ha összefügg a horoszkóppal ha nem.

lehet,hogy néha érzéketlenek és kegyetlenek tudnak lenni de nem hazudnak a képedbe az tuti....

2012. nov. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

párom (F)ikrek én (L)vízöntő

és úgy vettem észre hogy pontosan ugyanúgy gondolkodunk logikában csak ellentétes dolgokban vagyunk ügyesek ő matematikából meg számolósdikból jobb

én speciel a bioszhoz természethez meg magyarhoz jobban

viszont a logika meg az ilyen kitalálósdis vacakokban szinte csiszoljuk egymást :D

2012. dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jaj félreolvastam xD a választ vedd semlegesnek akkor xD elnézést :(
2012. dec. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!