Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szinasztriában mit jelentenek...

Szinasztriában mit jelentenek a fényszög nélküli bolygókapcsolatok?

Figyelt kérdés
Értem például, ha a férfi Napja és a nő Holdja közt nincs fényszög.

2012. dec. 10. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem a kvark-nüon plazma kettős természetére utalhat és ennek vágyfokozó szerepére a félvér vérfarkas vérében...
2012. dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezotéria témakörben kérdeztem, ha nem hiszel benne, vagy nem tudod, mi az a szinasztria, el kell kerülni az ilyen jellegű kérdéseket.
2012. dec. 10. 15:54
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Azt, hogy a fénymunkás megint ivott munka helyett és nem verte be a fényszöget.
2012. dec. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez egyetlen egy dolgot jelenthet, márpedig azt, hogy az arkangyalszertartás nem volt elég sikeres a fénysugár ultrabigyójában, ezért a fény gyermekei nem találtak el idöben a csillagkapuhoz, te pedig a sátánnak kedveztél a tetteddel.
2012. dec. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A fényszög nélküli bolygókapcsolatok azt jelentik hogy semmi fényszög nincs egy bolygó között semmilyen más bolygótól,Ami azt jelenti hogy pl a merkur a kommunikáció bolygója és ha az között nincs fényszög pl,semmi más bolygóval,az azt jelenti hogy a kommunikációval lehetnek gondok.Ha nap között semmi sincs semmi más bolygóval nem érintkezik akkor a személyiséggel lehetnek gondok,mivel a nap a személyíség és egyéníség bolygója.Legalábbis én így olvastam,bár nem vagyok profi benne de én így tudom.
2012. dec. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Five Star ***** válasza:

Kicsit félreérthető a kérdés, de azt hiszem, nem arra vonatkozik, ha egy bolygónak egyáltalán nincs semmi mással fényszöge, mert az ahogy az előző írta, igen problémás eset, a bolygó energiái bezárulnak, és egyszerűen képtelen az energiáit bármilyen csatornán levezetni, ez pedig nagyon nem jó. Ennél még az is jobb, ha rossz fényszöge van.


Na mindegy, ha jól értettem, te nem erre gondolsz, hanem hogy mondjuk a Hold és a Nap között nincs fényszög, de egyébként mind a Holdnak és mind a Napnak van fényszöge más bolygókkal - ebben az esetben ez nem jelent semmit :D Nem hatnak egymásra, sem jól, sem rosszul, nincs jelentősége, hatása, nem ez lesz az, ami a kapcsolat minőségét befolyásolja, hanem a többi bolygóállás. Ennyi.

2012. dec. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Tegnap 19:46 vagyok


Ha nincs semmi kapcsolat a hold és a nap között akkor semmi nincsen.Az már nagyobb baj ha abszolut semmi más bolygóval nem érintkezik.Még mindig jobb z ahogy az előző írta hogy esetleg kap valami más bolgotól rossz fényszöget,megint az előző szavait kell idéznem.Tehát megint csak jobb az ha van valami kapcsolódás mint hogy semmi.

Ha van fényszög a nap és a holod között és jó fényszög,akkor férfi esetben könnyedn tud lenni férfi és a személyiség összhangba van így egy ilyen helyzet egy domináns embert takarhat,mivel összhagba van önmagával.

Nőnél is hasonló helyzet áll fennt ebben az esetben,ott annyi hogy ha mé a vénsuztól is kap egy jó fényszöget akkor könnyedén megtudja élni a nőiességét és könnyedén tudja vállalni az anya szerepet mert az nem ütközik a nőiességével és az egyéniségével.Kb ennyi.

2012. dec. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ami még lemaradt hogy ha ahol és a nap között abszolut semmi fényszög nincsen az nagyon nem jó.Az nem éppen jó ,mert a személyiség sincs összehangba de a belős értékek sem.Talán ha a a hold semmi fénysöget nem kap semmi bolygotól akkor talán úgy nyílvánulhat meg hogy soha nem tudja mit kar,vagy éppen mindig más akar mint ami éppen vanÍgy ez egy elég bonyolúlt egyéniség és embert takarhat ebben az esetben.Bár nem vagyok profi hobbi szinten olvasgattam de az olvassottak alapján nekem ez jött le kb.
2012. dec. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!