Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ugye a horoszkóp semmit sem...

Ugye a horoszkóp semmit sem jelent? Arra gondolok, hogy elvileg párommal a legrosszabb párosítás vagyunk. Felesleges ilyenekkel törődnöm. Ugye?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2012. dec. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi a férjemmel olyan idöpontban születünk, hogy a horoszkópok szerint még beszélgetni sem tudnánk miröl, egy parkapcsolatot kizártnak tartanak.


NEmsokára lesz a 25 házassági évfordulónk, elötte 12 évig jó barátok voltunk, és még ma is nagyon szeretjük egymást, és mások szerint is iegn jól összeillnük (nemcsak szerintünk).



De ha elkezded ezen törni a fejed, akkor AZZAL, hogy mindig arra vársz, hogy midkor derül ki, hogy nem illetek össze, akkor éppen EZ LESZ AZ, ami tönkreteszi a kapcsolatotokat. Ne foglalkozz ilyenekkel, hanem a pároddal próbálj minél jobban kijönni.

2012. dec. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ilyen szempontból tényleg nem. Amikor két horoszkópot összehasonlít egy asztrológus, percre pontosított születési képleteket vesz figyelembe, minden tényezőt, bolygót, fényszöget, stb. figyelembe véve. De még akkor sem arról szól, hogy jó, vagy rossz párosítás, hanem hogy hol vannak azok a pontok, ahol hasonló, vagy különböző, vagy éppen ellentétes típusú két ember, hol vannak kapcsolódási pontok, hol lehetnek esetleg problémák.

Születési hónapból nem lehet ezt megállapítani.

2012. dec. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor lehetne életem szerelme is?
2012. dec. 16. 13:55
 5/8 anonim ***** válasza:
lehetne életed szerelme, csak helyenként dolgozni kell a kapcsolaton, ahogy bármelyik más jegyűvel is - csak ott más helyeken:-). ne hagyd, h egy velvet v nők lapja cafe párhoroszkóp befolyásolja az életedet.
2012. dec. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy biztos rengeteg boldog párkapcsolat van, ami ezt megcáfolja.
2012. dec. 16. 14:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!

Amit utóbb írt, abban biztos lehet. Sőt! Abban is, hogy az Ön által bizonyára használt "horoszkóp"-hoz hasonlót sokat talál amelyek egymást is megcáfolják. (Elnézést, ha tévedek, de gondolom nem egyedi horoszkópot készíttetett.)

2012. dec. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Soha nem szoktam ilyennel foglalkozni amúgy. Csak most kíváncsiságból megnéztem, plusz emlékszem, hogy egyik ismerősömnél is ez a felállás volt és nagyon szidta. Azóta lett rossz kedvem...
2012. dec. 16. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!