Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy lehet egy bakot becserkés...

Hogy lehet egy bakot becserkészni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 16. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Ja és egyébként leginkább hátulról lehet, mert ha rögtön szemből mész akkor annak lehet hogy rossz vége lesz.
2012. dec. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Olvasgasd Széchenyi Zsigmond és Kittenberger Kálmán könyveit. Sokat tanulhatsz belőlük. Bár olyan híres vadász nem leszel, mint ők.
2012. dec. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy,ahogy az ikreket: [link]
2012. dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na ettöl most rémálmaim lesznek :S
2012. dec. 16. 23:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Te akartál a bakot becserkészni, bár inkább cserkelni kell. És vadászengedély nélkül inkább ne csináld, mert azzal nagy bakot lőhetsz.


(Egyébként sikerült, de gondolom férfiúra számítottál. :P)

2012. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mi sikerült? Ezt nem értem :D


Amúgy nem, nem férfiúra számítottam.

2012. dec. 17. 16:39
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Komoly, csöndes, visszafogott viselkedéssel. És fontos, hogy okos is legyél, meg sok téma iránt érdeklődő. És szeress kicsit alárendelődni.

Na én pl nyilas vagyok, és amíg nem ismer igazán, addig biztos nem szeretne belém egy bak, mert sok vicceset szoktam mondani, és emiatt nem biztos, hogy feltűnik neki, hogy bár jókedvűen kommunikálok, valójában komoly és felelősségteljes vagyok, és bizony sokféle téma érdekel engem is.

Ha a poénjaim miatt rögtön gyerekesnek és komolytalannak könyvel el, akkor nehéz ügy.

Szerintem ilyesmire kell odafigyelni. Okosnak lenni, és viccelődést korlátozni.

2012. dec. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy sikerült, hogy én is bak vagyok a horoszkópom szerint. :p
2012. dec. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sehogy, vagy tetszel neki vagy nem
2013. okt. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!