Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos pasiról mi a véleményetek?...

Kos pasiról mi a véleményetek? Az aszcendenst nem tudom sajnos. Milyen jellem, természet? Tapasztalatok is érdekelnének. Milyenek egy párkapcsolatban, barátságban?

Figyelt kérdés
Minden, ami a Kos pasival kapcsolatos.

2012. dec. 24. 19:05
1 2
 11/12 Mcgalagony17 ***** válasza:
A pasim kos:D Tüzesek, szenvedélyesek, kíméletlenül szókimondók és imádnak hódítani. Hűségesek, romantikusak, és tűzön-vízen át megvédenek,de számíts rá, hogy nem sokszor lehet meggyőzni őket az igazadról. Ha nagyon el akarsz érni valamit, alkudozni kell velük,de azért nem lehetetlen a meggyőzésük. Állítólag türelmetlenek, de én ezt még nem tapasztaltam. Egy biztos: unatkozni nem fogsz mellette:D
2013. febr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Mcgalagony17 ***** válasza:
Kos fiú barátaim nem voltak soha, de a pasim az, úgyhogy tudok nyilatkozni:)A Kos férfiak tüzesek, szókimondók és szenvedélyesek. Egy unalmas perced nincs mellette, mert mindig kitalál valamit. Hűséges, és tűzön-vízen átmenne érted, de vigyázz, mert szinte képtelenség meggyőzni. Hagyni kell nekik bizonyos szabadságot- természetesen csak, amíg az akarata nem sérti a tiédet, mert akkor könnyen uralkodóvá válik-, vagy ha létfontosságú prblémáról van szó kőkemény alkudozzásal vagy fenyegetéssel meg tudod győzni. A zöld ágra vergődéssel velük természetesen akkor jöhet létre, ha tud ragaszkodni hozzád és te vagy neki az Igazi; tudni kell, hogy elég sokat keresgélnek, míg elkötelezik magukat. Különben meg nem problémás vele az élet, mert abszolút nem féltékeny, sőt időnként gátlástalanul megbámulja az ellenkező nemet az utcán még foglaltan is: de csak élénk a fantáziája, ez nála jót jelent:D Állítólag türelmetlenek is, de én szerencsére kifogtam az egyik türelmest a kevés közül. Hazudni nekik és megcsalni őket nem szabad, arra különösen érzékenyek. Egy szóval: szeszélyes, izgalmas nagyra nőtt gyerekek, de érdemes velük kezdeni:)
2013. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!