Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » (képekkel) Asztrológusok,...

(képekkel) Asztrológusok, kíváncsi vagyok, hogy mit tudtok kikövetkeztetni a bolygóállásokból a születésem pillanatában. A születési időmet kihúztam pirossal. (? )

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Kíváncsi vagyok rá, hogy valaki eltalálja-e, hogy milyen a személyiségem ennyi információból. Amúgy nekem most a Szaturnuszjegyem a Cet? Meg a Plútó a Kígyótartó? Aki nem látná, a plútó a Kígyótartó kezénél van. Amúgy az ilyen magazinok szerint én Vízöntő lennék a születési dátumom szerint, de itt meg a Napjegyem Bak. Igazából ennek a programnak jobban hiszek mint amit a magazinok írnak...



2013. jan. 3. 12:49
 1/8 anonim válasza:
93%
Ha érdekelnek ezeka dolgok keres meg egy jó (védikus) asztrologust és ne igy ilyen oldalon próbálkozz. Az igazi asztrológia tudomány és nem való sem egy ilyen oldara sem a magazinokba.
2013. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

1:

mármint áltudomány.

a szélhámosok aranybányája

2013. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
58%
szerinted. mert te valóvilágon nevelkedtél és azt hiszed az aza asztrológia amita tv ben meg amagazinokban látsz. szegény.
2013. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

# 2

Tudod én se nagyon hittem az asztrológiában,de ha te látnád valaha hogy milyen kőkemény számításokon,bonyolult diagrammokon és csillagászati megfigyeléseken kell keresztülvergődnie magát azoknak akiket te szélhámosoknak hívsz,jobban tisztelnéd őket.Persze vannak csalók,de az igazi profik,akik ebben hisznek,azok mögött nagyon hosszú és rögös út van.

Különben is,az asztrológia nem mai találmány,több ezer éves,és több hatalmas és erős ősi kultúra alappillére volt.

2013. jan. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Magazinoknak en is nehezen hiszek. :)

Ámbár ha tényleg érdekelnek ilyen dolgok, javaslom, hogy keress először is egy jó kis astrológiai programot, abban jobban lehet látni mi hogy van. Az készit neked ilyesmi képet.

[link]


Egy ilyenben láthatóak az együttálások is, meg a házak is.

2013. jan. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy amikor itt vannak a bizonyítékok, gyakorlatilag megcáfolva a mostani horoszkóp dátumokat, nem jönnek a nagy asztrológusok, most el vannak ilyenkor bújva. Csak érdekességből raktam ki, szerintem ez a horoszkóp dolog hókuszpókusz szinten van.
2013. jan. 27. 13:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi van megcáfolva?
2013. jan. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát azért a "nagy asztrológusoknak" jobb dolguk is van minthogy gyakorikérdésezzenek.
2013. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!