Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tudtok mondani olyan szöveget...

Tudtok mondani olyan szöveget vagy videót, ahol valakinek a horoszkópját kielemzik?

Figyelt kérdés
Szeretném tanulni az összefüggéseket.
2013. febr. 2. 17:30
 1/5 anonim válasza:
A viván láttam egy olyan rész randommarci elmegy eyg ilyen nőhöz keress rá és ő elmondja
2013. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem kielemezte Ibolya jós a horoszkópomat az Ezo Tv-n az 555-ös melléken. Nem ajánlom senkinek a szőke k-t.!


Ő a múltat sem volt képes eltalálni, azt hajtogatta, hogy engem behívtak egy állásinterjúra, pedig ez nem így történt.

Ő ezt a számítógépes asztrológiai programjával eldöntötte, hogy így volt, és nem lehetett neki megmagyarázni, hogy ez nem történt meg.


Egy akaratos, öntörvényű asszony, rossz tanácsadó. Abszolút nem együttérző, mint ahogy a profilján az Empata képességét hirdeti az Ezo tv. Az sem igaz, hogy ő a szabad akaratot figyelembe veszi, mert rám olvasta, hogy 81 éves koromig fogok élni, amit nyilván 21 évesen nem akartam tudni, hisz így nem lehet éni hogy a halálomat várom. Szerintem ez se fog beválni, mint a munkahelyi előrejelzése sem vált be. Hála istennek!

Folyamatos mérgelődik, siet, agresszív és idegbeteg, és nem megértő.


4 évig tanulta az asztrológiát, de minek, ha semmi nem igaz, amit mond.


Én voltam sok jósnál, de ő volt az egyik legrosszabb. Tanácsért fordultam hozzá, és megoldásért, nem azért, hogy belém verje az ideget a sok hamis dologgal, amit kiejtett az ócska pofáján.


Hazugságai: 1. felületes vagyok--> nem igaz, addig nem tudok aludni amíg

a kötelességeimet nem teljesítettem.

2. hajlamom van az öngyilkosságra--> ilyeneket ne beszéljen, mert kiverem a fogát, ha egy gyenge lelkű ember ezt meghallja, a végén elhiszi és megvalósítja.--> ez is lemegy a tudatalattiba és blokkol Köszönöm Ibolya!

2013. febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Te egy éretre való csodálatos ember vagy, legalább 100 évig fogsz élni! :)
2013. febr. 24. 12:49
 4/5 anonim válasza:

Én vagyok a 2. hozzászóló.

Köszönöm szépen a megnyugtatást!:)

Remélem nem volt nagyon sok a rosszból, de sajnos ez történt.

Hogyhogy szeretnéd tanulni az összefüggéseket?

2013. márc. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy vélem az asztrológia az egyik legfontosabb tudomány. Segíthet megérteni magamat, és másokat.
2013. márc. 2. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!