Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mindegyik hivatásos asztrológu...

Mindegyik hivatásos asztrológus hisz a karmában?

Figyelt kérdés
Vagy különválasztható a két dolog?
2013. febr. 7. 19:47
 1/6 Tom Benko ***** válasza:
0%
Nem biztos, bár amekkora csalók, lehet, még saját magukat is képesek átszabni.
2013. febr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Hivatásos asztrológus? XD
2013. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Hát én olvastam egyszer, hogy egy nőnek a férje ki volt akadva, mert az egyik híres asztrológus mondott valamit a feleségének az életútjával kapcsolatban, valami olyasmit, hogy nem hűséges hozzá, és a férj kijelentette, hogy egy csaló, mert majdnem tönkretette a házasságát. :) Cáfolt mindent amit mondott az asztrológus róla. :)
2013. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Astara ***** válasza:
39%

jaj de okos hozzászólások, sokat megtudtunk belőlük, igaz?

Ahhoz, hogy asztrológus legyél nem előfeltétel, hogy hogy a karmában, a reinkarnációban vagy bármi ilyesmiben...csak éppen az ember egy idő után tágabb perspektivában kezdi szemlélni ezt a földi életet és akkor már feljöhetnek ilyen kérdések benne...de biztos h. nem mindegyik HISZ benne. ez a rövid válaszom (okleveles asztrológusként):)

2013. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyetértek Astarával. Egyébként, szerintem nem is biztos, hogy ugyanazt értik karma alatt. Spirituális kérdések jóval árnyaltabbak... minthogy ennek így neki lehetne futni.
2014. ápr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

igen; de ez nem hit kérdése, hanem meggyőződésé... (Ptolemaiosznál és Triszmegisztosznál megtalálod a választ egyébként, a maga teljességében).


kedves utolsó, a karma nem értelmezhető, csak egyféleképpen, nincsenek árnyalatok, a szó jelentése "cselekvés", értelmezése pedig lényegileg (erősen leegyszerűsítve) annyi, hogy amit teszel - legyen az pozitív vagy negatív -, annak következményei határozzák meg a további léted; magyarán: minden tett magában hordozza annak következményét, amely következmények befolyással bírnak a jövődre.


van egy nagyon szemléletes mondás erről, most nem jut eszembe hirtelen, hogy melyik keleti filozófusnál olvastam, de nagyjából így szól:


"ha tudni akarod, ki voltál előző életedben, nézd meg a mostani életedet; és ha tudni szeretnéd, ki leszel a következőben, nézd meg, hogyan élsz most..." - ebben minden benne van.

2014. aug. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!