Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Védikus asztrológiáról hol...

Védikus asztrológiáról hol találok hiteles könyvet, irományt vagy elemző programot vagy bármi hasonlót?

Figyelt kérdés
Próbáltam már rákeresni, angolul is. A legtöbb elemző program csak nagyon keveset írt, vagy fizetni kellett volna. És irományok között sem találtam semmi jó összefoglaló leírást az egészről, amivel kezdeni is lehetne valamit. Esetleg valaki nem tud/ismer valamit ezzel kapcsolatban?

2013. febr. 16. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Műtudományos hókuszpók, amit a pénzcsinálásra találtak ki. Ingyen nem találsz semmit, vagy ha mégis, lesz ott utalás fizetős szolgáltatásra, vagy egyéb lehúzásra.


Lehet leszavazni, de a tényeken nem változtat.

2013. febr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Véleményed feljegyezve.

A válaszod nem azért nem hasznos, mert ezt írod, hanem mert nem a kérdésre válaszolsz.

Szerinted áltudományos és értelmetlen. Rendben én viszont nem vitafórumot terveztem nyitni. Ha az lenne még fel is pontoználak.

2013. febr. 19. 19:42
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Baromságokról nem létezik hiteles könyv.
2013. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%

#1 vagyok.

Tényleg jókérdés, hogy mi számít hitelesnek... Amit tudományosan bizonyítottak? Amit főboszorkák írtak? Vagy amit a 15. században írtak? Egy minden tényeket és konkrétumot hiányoló áltudományban a leghitelesebb könyvet is lekőrözi a micimackó.

2013. márc. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a segítséget...
2013. márc. 16. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!