Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nem nagyon hiszek a horoszkópb...

Nem nagyon hiszek a horoszkópban, de létezik, hogy legyen egy csillagjegy, amelynek szülöttjeivel egyáltalán nem jövök ki? Nektek van hasonló? Ha igen, melyik jegy az?

Figyelt kérdés
Ismerek mindenféle csillagjegyű embert, kit szeretek, kit nem, de van egy csillagjegy, akiket valósággal utálok. Félreértés ne essék, nem a csillagjegyük miatt. Valahogy mindig kiderül, hogy kinek mi a csillagjegye és azt figyeltem meg, hogy ez a bizonyos jegy nekem nagyon unszimpi, de kölcsönös. Nem hiszem, hogy véletlen lenne, ugyanazok miatt utálom őket: Kétszínűség, bizonytalanság, gyávaság, "színészkedés". Nektek van hasonló?
2013. febr. 24. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Van, általában ugyan azokkal a csillagjegyű emberekkel jövök ki jól és vannak olyanok akikkel nem.

Mi a Te jegyed és mi az utálatos embereknek?

2013. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Diavolino44 ***** válasza:
Hasonlóképp mint te, én sem hiszek benne. De az összes ember akivel komolyabb konfliktusom volt, az skorpió. Ezt én inkább véletlennek tudom be..
2013. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem Ikrek csillagjegyűeket utálod?
2013. febr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Rák vagyok, és nincs olyan Oroszlán akikvel jol kijönnék!
2013. febr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
nekem bak a csillagjegyem és megőrjítenek a vízöntők általában
2013. febr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én ezzel pont így vagyok, bak és nem jövök ki a vízöntőkkel.


Az rák és az oroszlán pedig pont ellentétei egymásnak.

2013. febr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor van ilyen. :) Én is bak vagyok és az ikrekkel nem jövök ki.
2013. febr. 27. 12:33
 8/14 anonim ***** válasza:
29%

engem pont a bakok őrjítenek meg... totál igaz a kiírás, kétszínűek, gyávák, színészkednek, szembe mézesmázosak, aztán hátba támadnak.

egy nagy Görcs az összes bak, én még ellazult bakot nem láttam, merevem idegesen ülnek, a pénzüket számolják folyamat, más nem is fontos csak az anyagiak... nem szépek mégis várják a csodapasit, mindenkit lekezelnek, h.lyének néznek, lenéznek, átgázolnak az embereken aztán még ők vannak megsértődve amikor a fagyi visszanyal.

csak az lehet jó amit ők mondanak, csak ők lehetnek szépek, őszintén dícsérni képtelenek, ha mások mást dícsérnek, ők hozzáteszik hogy "jaj hát én ebben meg abban jobb vagyok"

irritáló, korlátolt, egoista tuskók, csak őket utálom az összes csillagjegyből de nagyon... az összes akivel találkoztam mind ilyen volt.

1 skorpió

2013. febr. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

nehéz eset a bak igen, föleg amit a skori mondott, h nagyképüek és merevek

am elég agressziv egy jegy

csak a szàjuk nagy

2013. febr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én még kétszínű bakkal nem találkoztam, pont azért utálják őket sokan, mert nagyszájúak és sokszor sértőek, sértően mondják meg a véleményüket.



Nem értem, hogy miért kell átmenni sértegetésbe. Bár! Lehet,hogy ezzel kapcsolatban nem is ártott, talán az ikrek közt is van normális, akivel kijövök, ahogy a legtöbb barátom skorpió, a válaszolóval pedig nyilván nem jönnék ki, ha már ennyire utál látatlanban is. :D

2013. márc. 1. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!