Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Akik hisznek az asztrológiában...

Akik hisznek az asztrológiában. Mi a tapasztalatotok pl a Mérleg vagy akár Vízöntő pasikkal, milyen típusú nő jön be nekik? Lehet ennyire általánosítani?

Figyelt kérdés
Minden csillagjeggyel kapcsolatban érdekel, nem csak a kérdésben írt kettőre vagyok kíváncsi.. mivel sikerült a párotokat megfognotok? (ha tudjátok) nagyon érdekelne!:)
2009. szept. 13. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Én csak a tapasztalataimról tudok beszámolni. Eddig két mérleg pasim volt, és írtó jók az ágyban, és nagyon jól kijöttem velük. Én nyilas vagyok. Jelenleg is mérleg párom van, akivel szinte mindenben egyezik a véleményünk. Lehet, hogy csak véletlen :).
2009. szept. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem azt írta a horoszkópom, hogy ne higgyek az asztrológiába. :)
2009. szept. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én mérleg vagyok, és jól kijövök a bikákkal, a vízöntőkkel annyira nem. szóval nálam ez nem jött be XD
2009. szept. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én Halak vagyok a barátom meg Mérleg. Általában jól kijövünk egymással néha, viszont jönnek a viták egymás után.

Az ágyban viszont ő idáig a legjobb. :)


21/L

2010. máj. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én ikrek vagyok,a párom pedig mérleg. Ritkán vitázunk,jól megvagyunk. :)

21/L

2010. máj. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gabriell88 válasza:
én mérleg vagok és a párom is mérleg:) horoszkópunk szerint nem ideális pár vagyunk, mert egyformák vagyunk, abban igaza van h tényleg sokban hasonlítunk, viszont fél éve vagyunk együtt, eddig egy hangos vitánk nem volt,teljes a béke a nyugalom, nagyon jól kijövünk...minen téren:):P
2010. máj. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ikrek vagyok, párom vízöntő.Annyira tudok pörögni,mindig valami új dolgon jár az agyam, ezt közlöm is általában.

Szóval párom azt mondja, hogy nem lehet mellettem unatkozni, állandóan meglepem valamivel.Mármint a viselkedésemmel.9 éve vagyunk együtt amúgy.

Volt régen egy mérleg barátom, 3 évig bírtuk, de olyan szinten vissza akart húzni, le akart csendesíteni, hogy nem bírtuk együtt tovább.

2010. máj. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nekem a jelenlegi párom Mérleg. Én Vízöntő vagyok. Nem tudom mennyire jönnek be az ilyen horoszkópos dolgok, de elméletben összepasszolunk.

Hát ő huh... elég sokat írhatnék arról hogy milyen. Vicces, igen csak nagy önzbizalommal rendelkező, szeret flörtölgetni meg csajozni, de ettől függetlenül nem csal meg, csak ezzel is növel az így sem kicsi egóját. XD Kedves, vicces, nagyon szeret hülyülni. Néha nagyon magába tud roskadni ha valami rossz éri, de másnapra elfelejti, mintha mi sem történ volna, de ilyenkor kicsit vigyázni kell vele, segíteni kell neki túllépni. Öhm... segítőkész, megbízható, oda adó, figyelmes... néha picit bunkó de melyik ember nem az a rosszabb napjain? XD

2010. máj. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
En merleg vagyok es a nagyon nagy o az Nyilas:)
2010. aug. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!