Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a horoszkópom?

Raverboy kérdése:

Mi a horoszkópom?

Figyelt kérdés
Egy kérdés nem hagy nyugodni. Október 23-adikán születtem. Több mint húsz évig abban a tudatban voltam, h mérleg a horoszkópom erre teljesen véletlenül láttam, hogy egy helyen ez a skorpióhoz tartozik. Utána néztem és a források kb felén az írják, hogy mérleg, a másikon pedig, hogy skorpió vagyok. Most mi a hivatalos horoszkópom?
2013. márc. 23. 11:12
 1/4 anonim válasza:
Azok a személyek, akik ilyen "határon" születtek, általában mind a két jegy tulajdonságait részlegesen magukban hordozzák.=) Egyik sem vagy teljesen, mindegyik egy picit.
2013. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 problem3girl ***** válasza:
Hát az eredetileg már skorpiónak számít mert az attól a naptól kezdődik, és mivel az egy nappal kevesebb mint a mérleg ezért ez szerintem inkább skorpio.De nem BIZTOS bár lehetséges.
2013. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez a kérdés gondolom, a Nap jegyedre, a születésnapodra vonatkozik. Tudni kéne az évet, mert a Nap nem minden évben ugyanazon a napon lép át másik jegybe.
2013. márc. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1985-ben születtem. Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 3. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!