Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van az oroszlán jegyű emberekről? Ill. kivel illene össze?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 09:05
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
Nekem apukám oroszlán és nagyon rossz természetű, tényleg olyan igazi uralkodó típus. Az egyik kollégám is oroszlán és ugyanúgy uralkodik mindenkin és persze nem éppen jóindulatúak. De persze nem biztos, hogy mindegyik ilyen, de nekem nincsenek jó tapasztalataim..
2013. máj. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Az én ismerősöm olyan semmilyen. Semmi eredetiség nincs benne. Nem mondanám uralkodónak. Sőt, huszonéves létére a szüleinek nyávog, mint egy ötéves, hízeleg meg színészkedik. Viszont hatalmas arca van. Mindig azt hiszi, hpgy mindenki őt nézi:-) Ezt az egyet ismerem csak. Remélem a többi másmilyen.
2013. máj. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

uralkodó vezéralkat típusúak...ezt elérhetik áskálódva, vagy nyíltan h vmi meghatározó pozícióba kerüljenek, de az ilyen emberek mindig ált céltudatosak, határozottak...vagy épp a testi adottságaik révén érik el ugyanezt

oroszlán vagyok én is, én szinte mindegyik csillagjegyi tulajdonság igaz rám.

2013. máj. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
én is oroszlán vok ezek rám is igazak.
2013. máj. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátom oroszlán.Kicsit kényes,vág az esze,derűs,nagy szíve van,van akinél csak látszatra,betyárság is van benne,kis huncutság,játékosság.
2013. máj. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Az oroszlánok általában fensőbbségesek, valóban elég erős természetűek, akaratosak, büszkék és főleg hiúak, de azt nagyon. Ha ezt tudja az ember, akkor hiúságukat legyezgetve egy igazán kezelhető, nagylelkű, együttműködő, segítőkész embert kapnak. Egyetlen kulcsa, hogy az oroszlánt soha sem szabad, megalázni, nem szabad számára megalázó helyzetbe kényszeríteni. Az elismerés számára nagyon fontos, tehát nem kell természete ellen harcolni, hanem pont, hogy dicsérni kell azt, kicsit adni alá a lovat és meg fogsz lepődni, de az ellenkezőjére fordul, doromboló kismacska lesz, aki les minden pillanatot, hogy a dicséretet segítségével és odaadásával újra kivívhassa. Az oroszlán rendkívül védelmező az elesettekkel, a gyengékkel szemben, és főleg a szeretteivel szemben, óriási szíve van. Ezt nem szabad negatívan értelmezni, még ha olykor túlzásba esik és uralkodásnak tűnik akkor sem, mert az ő védelmének, az ő személyének pótolhatatlanságát és hasznosságát megkérdőjelezni vétek, jót nem szül. A vita nem megoldás, de a fent említett módon remekül kezelhető a dolog.


Az oroszlán akkor lesz kicsinyes és kisstílű, mikor megbántva vagy haszontalannak érzi magát. Ezt el kell kerülni.


Mindezekhez a tulajdonságokhoz még hozzá jön az aszcendens és a többi bolygóállás, és persze nem utolsó sorban a neveltetés, genetika.


Az oroszlán véleményem szerint a legtöbb jeggyel jól kijön, feltéve ha a játékszabályait betartják. Erre kevésbé képes a kos, a bak, a bika és a skorpió, mint akaratos jegyek, de ez emberfüggő, mert egy napjegyből még nem lehet semmilyen érdemleges személyiségbeli jellemzést adni senkiről. Mivel az oroszlán tűz jegy, a levegő elemű jegyekkel biztosan kiválóan kijön, mint a mérleg, a vízöntő, és az ikrek. A békés vízjegyek, mint a rák és a halak sem ellenfél számára, de még a magát amúgy is háttérbe szorító szűz sem. Ettől függetlenül bárkivel összeillik, ha úgy akarja a sors. :-)

2013. máj. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Nekem van oroszlán barátom, ami jellemző rá: iszonyatosan igazságos, mindig őszinte és nagyon nagy forma. Feltűnő jelenség, valahogy vonzza az emberek tekintetét, tényleg van egy uralkodói megjelenése, bár ő egy kicsit sem nagyképű, de azért tisztában van az adottságaival. Nagyon bőkezű, egyáltalán nem jellemző rá a kicsinyesség és az irigység. Szerintem a legjobb emberek oroszlánok. Egyéniségek és pont ezért váltanak ki másokból féltékenységet, irigységet, mert a nyomukba nem érhetnek, akárhogy is erőlködnek.
2013. máj. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
Oroszlán vagyok.A nagylelkűség meghalt bennem,mert már sokan átvágtak.Hiú vagyok,hízelgést azt nagyon szeretem,ezzel le lehet venni a lábamról,illetve a csodálattal :)Van egy kis egoista beütésem,szeretek uralkodni,a gyengébbet azon nyomban észreveszem,ezért partneremnek vagy ugyanilyennek vagy erősebbnek kell lennie.Nem szeretem a megszokott dolgokat,se a szabályokat,öntörvényű vagyok.
2013. máj. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
22%
Pénzéhes,két fillérért megvehető, gonosz, egyéniség nélküli, irigykedő senkik, akik mindig másokon élősködnek. kb. ennyi róluk a véleményem.
2013. máj. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
65%
Én is oroszlán vagyok, le se sz*rom a pénzt és igazából rajtam élősködnek, meg tartozik nekem a fél város. Ilyenkor mi van?
2013. máj. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!