Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg nővel milyen ismerkedni...

Mérleg nővel milyen ismerkedni, párkapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés
Sok jót hallottam róluk, szívesen megismernék egy mérleg nőt, aki egyedül van. Bak férfiként kijöhetek jól velük?
2013. jún. 7. 20:22
1 2
 1/13 anonim válasza:

mérleg nő vagyok:)

különleges képességem az oroszlán páromat akár csak egy szóval is úgy felidegesíteni hogy csak na:))


de bakokkal még nem volt tapasztalatom

2013. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én is mérleg vagy,a párom mindig arra panaszkodik hogy nem találom meg az egyensúlyt
2013. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

úgy gondolom hogy én egy "tipikus" mérleg vagyok:)

ami jó jó de a döntésképtelenség sokak számára idegesítő lehet

2013. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

3. és van párod? :)

2013. jún. 7. 21:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Bár én Mérleg férfi vagyok, volt már dolgom Bak nővel. Csak akkor jöhetsz ki jól velük, ha elfogadod azt a tényt, hogy míg egy bak határozott, céltudatos, földhöz ragadt, anyagias, a mérleg ennek pont az ellenkezője. Határozatlan, döntésképtelen, a pénzzel sem bánik jól egy bakhoz képest, illetve bulizós is, ami a bakokról nem mondható el. Egy mérlegnek pedig el kell fogadnia, hogy egy bak nem fog olyan lazán élni soha mint egy mérleg. Röviden: ez kompromisszumokról szól, viszont ha mindketten akarják, rengeteget tanulhatnak egymástól. A mérleg egy kis komolyságot, a bak pedig egy kis lazaságot.
2013. jún. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

én mérleg vagyok de jól bánok a pénzzel már már egyenesen "zsugori" vagyok és spórolós:)) na és nem bulizós meg laza:))

de hezitálós na az igen!!:)

2013. jún. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én mérleg nő vagyok és a párom bak. Szerintem nagyon is jó párosítás, mert tényleg a bak merevségén tud oldani egy kicsit a mérleg. Lazaságot, színt visz az életébe. Én pedig pontosságot, kitartást tanulok tőle és fel tudok rá nézni.

Szerintem kell egy kicsit különbözni, mert az mégiscsak izgalmasabb, meg fejlődsz mellette, tud újat mutatni, mintha olyannal vagy aki szakasztott másod.

Lényeg a lényeg: jól kiegészítik egymást és romantikában sincs hiányunk. :)

2013. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Mérleg nő vagyok. Egy fentebbi hozzászóló már írta, hogy párját egy szóval is képes felbosszantani. Ez rám is igaz, csak az én párom kos, de úgy fel tudom dühíteni, hogy utána elaludni sem tud :) Szegényt olyankor megsajnálom és még én kérek bocsánatot akkor is, ha amúgy nekem volt igazam. Egy mérleg nő nagyon tud alkalmazkodni, kompromisszum készsége is kiemelkedő, általában humorosak vagyunk, társasági emberek, szeretünk szórakozni. A bakokról általánosságban nem mondható el, hogy bulizósak lennének, és egy kicsit talán tényleg földhözragadtak, a mérlegek meg sokszor a levegőben szárnyalnak. Még nem volt dolgom bak férfival, de a környezetemben van pár ilyen páros, általában jól kijönnek egymással, de ennek feltétele, hogy elfogadják egymást és próbálnak egymástól tanulni. Ha ez megy,akkor kiegészítik egymást, pont úgy mint a mérleg-kos páros. Az se semmi.
2013. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

igen ezt utálom is hogy még a végén én kérek bocsánatot azért amiért amúgy nem is kéne:)

*mindent a békéért* ezt hogy utálom néha

2013. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

"mindent a békéért", igen, ez pontosan így van. Én nem bírom a veszekedéseket, ilyenkor felborul az egyensúly, eltűnik a harmónia :) és így próbáljuk helyreállítani.

Kérdező, egy jó tanács: ha mérleg hölgyet fogsz ki párodnak, beszélj vele sokat. Ha egy mérleg nőnek baja van, muszáj meghallgatni, megbeszélni a dolgokat. A mérleg nő hajlamos a szőnyeg alá söpörni a gondokat, hogy megőrizze a békét, a harmóniát, aztán egy váratlan pillanatban meg robban és akkor mindent a fejedre zúdít. Szóval meg kell mindig hallgatni, figyelni rá és szeretni és akkor minden rendben lesz. Egyébként a legtöbb mérleg nő igen csinos, sok férfi figyelmét felkelti. És tényleg vannak olyan mérlegek, akik rosszul bánnak a pénzzel, de ez nem általános, én jól bánok vele.

2013. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!