Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek miért van ez igy?

Szerintetek miért van ez igy?

Figyelt kérdés
skorpió lány vagyok és amint meghallják rólam hogy skorpió vagyok rögtön elszörnyülködnek és más képet alkotnak rólam.nem értem.egyébként pedig én nem nagyon hiszek ebben a horoszkópkan mert szerintem semmi valóságalapja nincsen,
2013. jún. 8. 08:42
 1/8 anonim válasza:

A skorpió horoszkópban vannak rossz tulajdonságok.Nekem az aszcendensem skorpió, de inkább az dominál.Ne foglalkozz velük, inkább mondd el nekik, hogy mi a skorpió jó tulajdonságai: Erotikus és féltékeny Különös, kissé titokzatos teremtés. Eléggé kedves, nem riad vissza a fájdalomtól,rendkívűl nagy az életereje, nem fél semmitől, nincs veszteni valója

Ezeket mondd el az embereknek és tuti megváltozik a véleményük.

2013. jún. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz körökben mozogsz. Aki a horoszkóp alapján alkot véleményt a másikról, azzal nem is veszítesz semmit, ha hagyod a fenébe!
2013. jún. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: igazad van, a horoszkópoknak tényleg semmi valóságalapjuk nincsen, ráadásul az asztrológia több önellentmondást tartalmaz. Szóval, ha valaki ezek alapján akar magának párt találni, az valószíbnűleg nagyot fog csalódni.
2013. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Normális ember nem ez alapján alkot képet rólad, és nem rajtad szörnyülködik el. Hanem max. a skorpió szó hallatán ugranak be neki kellemetlen dolgok, ha van/volt vérbeli skorpió ismerőse.


Én pl 3 skorpiónál is észrevettem, hogy nagyon irigyek. Akkor is, ha okuk sincs erre, ha sikeresebbek nálam, akkor is irigykednek apróságokra. És ezt rendkívül ellenszenvesen teszik, sokszor direkt valami rosszat okoznak az embernek. El tudom képzelni mi lenne akkor, ha véletlen én is valami rosszat okoznék nekik, vagy akár direkt. Akkor milyen mértékben és módon bosszulnák meg?

Szóval a tapasztalataim nekem sem jók, de azért nem ismerek annyi skorpiót, hogy általánosítsak, szóval minden új skorpió ismerős bizonyíthat...

2013. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én skorpió vagyok,és illenek rám amiket ott leírnak. Anyum sokszor hangoztatja is ezt,amikor párszor egymásnak ugrunk. De ez nem a horoszkóp hibája,mert sok sok kis köcsög kétszínű "barátoké" amiért ilyen lett a személyiségem. Köcsög vagy velem? Kölcsön kenyér visszajár!
2013. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ne hangoztasd. Én elmúltam 50, de egy kezemen meg tudom számolni, hányan kérdezték a csillagjegyemet.
2013. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha kérdik, mondd hogy süniiiiii! :)


Tökugyanaz, csak így már ők is értik.

2013. jún. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ok köszi a válaszokat. De am ha pl egyszer is gonoszan és irigyen viselkedem már rögtön mondják hogy na előjött a lányból a skorpió vér
2013. júl. 6. 09:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!