Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz, hogy a vízöntőknek jobb...

Igaz, hogy a vízöntőknek jobb a természettudományos intúíciója?

Figyelt kérdés
Nemrég végeztem természettudományi szakon és vízöntő is vagyok. Olvastam, hogy nekünk jobbak az affinitásunk a fizikához, kémiához, matekhoz. Ismerős elmondta, hogy nekem könnyű volt vízöntőként elvégezni jó eredménnyel, míg ő bika volt és kínlódott. Milyen tapasztalataid vannak ?igaz ez?
2013. jún. 11. 06:41
 1/6 anonim ***** válasza:

jelenleg a vízöntő korszakban vagyunk ami többek között az emberek természettudatos viselkedését is magában hordozza.Fokozatosan egyre többet akar megtudni a természet rendjéről, (természeti törvények, természetfeletti erők, világ működése.)

a halak korszakát váltotta ez a korszak, de változás nem egyik napról a másikra megy majd.

2013. jún. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"természetfeletti erők"


Ha valam természetfeletti, az nem természetes.

És a természettudatosság nem egyenlő a természettudoányos tuással.


Amúgy nem, kérdező. Valójában 13 állatövi csillagkép van, nem 12 és legalább egy hónappal el van tolódva mind. Úgyhg hazugság a horoszkóp, és lényegtelen, hatástalan az egész. Eszes vagy, és szorgalmas, ennyi. Nagyon helyes.

2013. jún. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A természettudományi szak elvégzése nálam valahogy üti a babonás tévképzeteket.

Szerintem minden a hozzáálláson múlik. Te több energiát fektettél a tanulásba, ismerősöd meg nem annyira (vagy éppen olyan szakot választott, ami nem is érdekelte, ez meg még nehezebbé teszi a tanulást).

2013. jún. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én mérleg vagyok és én sem vagyok éppen hülye a természettudományokhoz meg a matekhoz. Én is természettudományos szakon végeztem. Az évfolyamelsőnk amúgy egy szűz volt.

Haverom kos és szín ötösre végezte az orvosit. Már gimiben is kente vágta a kémiát, és nem úgy nézett ki, mint aki órákat görnyed felette.

Gimiben is természettudományos osztály voltunk, emelt fizika, kémia, biosz. A legjobb tanulók között egy vízöntő sem volt. Igazából az egész osztályban egy sem. Mégis sokan mentek orvosnak, gyógyszerésznek igen kiemelkedő eredménnyel. Volt aki szorgalmas volt, volt aki könnyen tanult, volt aki mindkettő.


Nincs jelentősége ez estben a horoszkópnak, hidd el.

2013. jún. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A horoszkóp egy középkorból ránk maradt babonás ostobaság. Okos ember nem hagyja hogy ilyenekkel áltassák vagy megtévesszék. Könnyű amúgy bebizonyítani ezt.


31F

2013. jún. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálam is üti a természettudomány az ilyen "hitet".
2013. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!