Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ti hisztek a horoszkópban? ....

Ti hisztek a horoszkópban? . Mert ahogy történik a napom, vagy amilyen megérzéseim vannak. Azt a horoszkópom leirja. Szerintetek ez véletlen? .

Figyelt kérdés

most eléggé rossz időkön megyek keresztül,mivel van egy fiú barátom aki mostanában nem keres..:S és hiányzik nekem sokat sirok miatta..de nem keres,vagyis ritka...és tegnaptól eldöntöttem hogy változok és változtatok e.és minden majd idővel jön...a horoszkópom épp ezt irta ..

Érzi már a közelgő változást, ami hamarosan megváltoztathatja az egész életét. Nem kell azonban rettegéssel szembe néznie vele. A változás természetes, és a végén örülni fog majd, hogy úgy történik, ahogy történni fog. Szívesen szaladnál előre az időben, hogy megtudd, mi vár rád. Ma a Szüzek a hosszú távú jövőt tervezgetik, és olyannyira elvesznek a jövő kigondolásában, hogy a jelenre nem nagyon jut idejük. Ne felejtsd el, hogy minél előrébb jársz az időben, annál kevésbé éri meg pontos terveket szőni és komolyan venni azokat!


2013. jún. 21. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Önnek rengeteg kihasználatlan képessége van, és a jövő változásokat tartogat. Fontos hogy rájöjjön, ki az igazi barátai, és kik azok, akikre nem számíthat valójában.

Blablabla...

2013. jún. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bolond vagy
2013. jún. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szerintem meg lehet normális válaszokat írni
2013. jún. 22. 13:58
 4/5 Citaro G válasza:

Egy közel 60 éves kollégám aszerint intézi a dolgait, amit az M1 TXT horoszkópjában olvas. Ez komoly. Nem kamuzok. Ha hiszel benne, vagy ha aszerint csinálod a heted, a mindennapjaid, akkor tuti a dolog.... agyban dől el minden. Amúgy baromság..... mert most kb. pl. egy ilyen TXT horoszkóp szerint is Magyarország jórészének, a föld jórészének, azonos napjának kellene lenni.......


nem csak 12 féle ember van... ez az egész horoszkóp egy nagy humbug....


de ezt tudják azok is akik csinálják, ezért van az, szerintük csak pontosan lehet megállapítani, születési időponttal, óra perc... meg aszcendensed van, lehet akár 3-4 jegyed is... meg a kutya tudja még mik

2013. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha előre olvassuk a horoszkópot és ennyire vakon hiszünk benne, akkor az önbeteljesítő jóslattá válik. Nem szabadna így élni. Olyan viszont velem is megtörténik, hogy utólag olvasom el nap végén és akkor találok benne a valósághoz vonatkozó részeket. Vagyis akkor utólag úgy értelmezhetünk 1-1 kifejezést és ebben az esetben válhat magunkban valóban igazzá.
2018. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!