Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi az a "holdjegy"? "Napjegy"?...

Mi az a "holdjegy"? "Napjegy"? Mégis mik ezek, és hogy lehet megtudni, az enyém mi?

Figyelt kérdés

Nézegetem az oldalt, nagyjából most először. És azt hiszem ilyenkor jövök rá, hogy semmit se tudok a horószkópról. (Pedig nagy vagánynak tartottam magam, amiért tudom, hogy csillagjegyem oroszlán, aszcendensem skorpió.) Erre most olyan kifejezésekkel találkozom, hogy csak csuhajja. Nézek mint hal a parton. Felvilágosítana valaki?

Ja, és még valami: ha oroszlán vagyok, skorpió aszcendenssel, melyik jegy van előnyben? Mert ahogy nézem, az oroszlán leírása alig pár dologban illik rám, míg a sorpió teljesen. Ez most hogy is van? Én azt hittem, mindig a csillagjegy van előnyben. Előre is köszönöm, annak, aki segít!



2013. jún. 30. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A napjegyed az oroszlàn, ez azt jelenti, hogy az alaptulajdonsagaid (kulso, szemelyisegtipus, egeszseged) az oroszlanra jellemzoek. Persze a pontosabb meghatarozashoz kene tudni, melyik bolygod hol all, milyen fenyszogekkel. Ha nagyon erdekel, neten utana tudsz nezni:)

Az aszcendensed meghatarozza a gondolkodasmododat, mivel ez a skorpioban van, igy skorpio fejjel gondolkozol:) Az elethez es masokhoz valo hozzaallasodat tukrozi.

Az, hogy melyik van elonyben, mas kerdese. A tibetiek szerint harom dolog hatarozza meg a szemelyiseged. A horoszkopod, (ami olyan egyedi mint az ujjlenyomatod,) a neveltetesed, es a sajat donteseid :)

Ha kerdesed van, irj nyugodtan priviben :)

2013. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Astara ***** válasza:
100%

Pardon, kicsit vitatkoznék: a Napjegy az egót, a tudatos személyiséget mutatja, milyen valaki belülről, mit él meg tudatosan. Az Ascendens jegye az ami kifelé látszik a világban, ahogy megnyilvánulsz, amit elöször észrevesznek rajtad. A születési uralkodó bolygó az Ascendens jegyének uralkodó bolygója pedig átszínezi ezt a képet, ami kivülről lejön belőled a világnak. És a Holdjegyed az a lelkiséged, a mély, ösztönös reagálásaid.


Az Ascendensnek alapjáraton semmi köze úm. a gondolkodásodhoz, az a Merkúr bolygó helyzetétől és a 3.házad (kommunikáció, gondolkodás, értelmi képességek, tanulás stb.) helyzetétől függ.

2013. júl. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Annyit meg hozzatennek, hogy az evek soran egyre inkabb az aszcendensunk leszunk.
2016. jan. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!