Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A különböző csillagjegyekre...

A különböző csillagjegyekre vonatkozó tulajonságokat és azok összeférhetőségét mi alapján találták ki/állapították meg? Ahány honlap vagy könyv, annyiféle leírás.

Figyelt kérdés
Ezen kívül érdekelne ki milyen leírást talál/tud az Oroszlánokól és hogy milyen a kapcsolata a többi jeggyel. Köszönöm előre is! (A negatív és "mi a francot érdekel ez?" kategóriájú kommentekre nem vagyok kíváncsi, értelmes vélemények érdekelnének!)
2013. jún. 30. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nyilas vagyok is minden igaz amit itt leírnak a nyilasokról: [link]
2013. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt az odalt ismerem és eddig ez az egyik olyan aminek tényleg van 'hitelessége', elolvastam itt pár ismerősömét és voltak egyezések.
2013. jún. 30. 18:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez alapján minden 12. embernek tök egyformának kellene lennie, és ugyananak kellene történnie minden mérleggel, nyilassal, stb. De ez nem így van! Nem minden mérleg kap pénzt ugyanazon a nap, nem minden oroszlánnal történik baleset ugyanazon a napon.
2013. jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3# Nem az ilyen napi horoszkópokra gondolok, mert az tényleg nagy baromság és az nyilván egyértelmű mindenkinek hogy ugyanazon csillagjegyűek nem egyformák, senki sem mondta hogy csakis ez befolyásolja az ember személyiségét. (család, barátok, környezet stb)
2013. jún. 30. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Rám az ikrekből a nagy rész igaz, kivéve a szerelmi élet. Hűséges vagyok, kikérem magamnak, hülye horoszkóp megsértett.:S
2013. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Astara ***** válasza:

A csillagjegyek összeférhetőségét a hagyomány és az empirikus, azaz megfigyelésen alapuló tapasztalat alapján állapították meg évezredek alatt. DE! az itt a nagy tévedés h. a sekély infók miatt egyelőr emindeki a Napjegyét tudja csak ésaz alapján próbál evickélni habár ha cska belegondol valaki, hogy a 12 jegy, a 12 ház elhleyzezkedése, a 10 plnaéta és azok fényszögei plusz az ún. fiktiv pontok összessége hányféle-fajta verzióját adja ki az embereknek, az több lenen mint a Födl mai élő lakossága!!!!Csak ebbe senki nem gondol bele...magyarán persze alapjáarton hasonlít egy oroszlán egy másikra bizonyos alapvonásokba, de azért mindegyik egyedi a maga horoszkópjával...!

Az összeférhetőség amúgy az ősminőségeken alapszik ezekből állnak össze a jegyek, és az Oroszlán ez alapján tüzes jegy. Ezért elvileg jól kijön a többi tüzes jeggyel. Meg még a levegős jegyekkel. Mert a levegő táplálja a tüzet. A vizjegyek nem táplálják, hanem kioltják, a föld meg betemeti (tudjátok a szabadtéri tábortüzekre is földet kell kaparni ha otthagyod az erdőben!) Innen a hagyományos analógia - és innentől kezdve viszont szabad a gazda, mert mindig az egyéni horoszkóp dönt abban, ki való nekünk, kivel tudunk kijönni vagy kivel nem.....


Vagyis elvileg az Oroszlán jól kijön az oroszlánnal, a Nyilassal és a Kossal + az Ikrekkel, mérlegekkel és Vízöntővel. Gyakorlatilag viszont érdemes megnézni egyénenként ha van jelölt, mert ezt az általánosítást bizony nagyon sok minden felülírhatja!

2013. júl. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A segglyuk szőrőm csillag alakú és megmutattam egy francia bulldognak,akinek nagyon tetszett és így lett az a szar,amit írtál. Elhiszed? Vagy nem? Ajánlom,hogy hidd,különben jön Jack Sparrow és lenyisszantja a fütyid.
2013. júl. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!