Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Meglehet változtatni a horoszk...

Meglehet változtatni a horoszkópunkkal járó természetünket?

Figyelt kérdés

Hello! Nyilas a csillagjegyem a kínai pedig sárkány.

Olvasgattam róla és teljesen magamra ismerek.

Bárhogy is próbálom az akarat erőm nagyon gyenge,és bárhogy is próbálkozom szinte mindíg boldog vagyok a haragom hamar elszáll.

Imádok a középpontban lenni,és a tanárom csak úgy hív:" az iskola igazság osztó bírója".

Nem akarok túlságosan boldog lenni,minden apróságtól már nagyon boldog leszek és ez ahoz is vezet hogy minden apróságtól sírok és szomorú is leszek.


Eddig soha nem foglalkoztam ezzel de hihetetlen sőt megdöbbentő hogy minden igaz rám amit a jegyemhez fűznek.

Pedig saját magam teljes ellentéte akarok lenni aki elengedi a füle mögött a bántásokat,nem adja fel magát könnyen másokért hideg vérű és komoly akarok lenni.De nem megy!


Ez mind a horoszkóp miatt van?megtudom változtatni?

össze zavarodtam nem hittem volna hogy ez a dolog ilyen komoly.


12 éves lány vagyok,bocsánat ha rossz a helyesírásom.



2013. júl. 7. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a horoszkóphoz "jár" a természet, de a lényeg a lényeg, nem lehet.
2013. júl. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a bölcs ura a csillagainak, lehetséges hogy a rossz tulajdonságaidat előnyöddé kovácsold és a személyiségedet hosszú évek alatt megváltoztassad
2013. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindent meg lehet változtatni, csupán elhatározás, akaraterő kérdése. :)
2013. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Astara ***** válasza:

"a bölcs ura a csillagainak, lehetséges hogy a rossz tulajdonságaidat előnyöddé kovácsold és a személyiségedet hosszú évek alatt megváltoztassad"


Ez a leghelyesebb válasz rá. Egyrészt vannak az adottságaid amiket max. kicsit módosítani tudod vagy tudatában lenni és kezelni de te mint személyiség nem tudsz teljesen átalakulni vagy elmúlni és valaki más lenni :)))) ne is legyél, igy vagy egyedi és megismételhetetlen!!!! a világnak és magadnak igy van szüksége rád!

Majd ha kicsit nagyobb leszel (kb. 18 körül)érdemes lesz elmenned egy jó asztrológushoz és közösen kielemezni a személyiséged, mik az erősségeid, mik a gyengeségeid, hogy tudod magadból kihozni a legtöbbet. De most még érlelődsz és formálódsz, túl korai lenne beleszólni és belédültetni h. csak ilyen lehetsz vagy csak olyan...hagyd h. kibontakozzál és élvezd ezt az időszakodat amennyire csak tudod - a hülyékkel meg ne törödj! :)))

2013. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A horoszkóp a születésed pillanatára vonatkozik ezzekkel a tulajdonságokkal születtél de az élet csak a változásról szól
2013. júl. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a személyiséget nem lehet megváltoztatni, a jó tulajdonságokat viszont lehet erősíteni, a rosszakat pedig háttérbe szorítani.

a kő anyaga adott, azon változtatni nem lehet, de sok-sok csiszolással kedved szerint alakítgathatod :)

2013. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!