Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Aki 2012.12.12. -én kezdett...

Aki 2012.12.12. -én kezdett bele egy szerelmi kapcsolatba annak úgymond van jelentése? Mivel hogy tripla 12-es szám szerepel benne?

Figyelt kérdés

A kérdés csak azért érdekel mert többen mondták hogy az egy különleges kapcsolat van benne igazság??

Értelmes válaszokat szeretnék :) :)


2013. júl. 9. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Természetesen nincs. Csak annyi a különleges a napban, hogy háromszor van benne a 12-es, semmi több. Ráadásul a naptárunk egy ember által többé-kevésbé önkényesen megalkotott rendszer, szóval nincs sok értelme mélyebb értelemmel felruházni a számokat. Ha másképp alakult volna a történelemben valami, lehet, hogy most egészen más dátum lenne (a hónapok a Hold miatt valószínűleg maradnának ugyanígy, de az évszám lehetne akármi és a napok is eltérhetnének kicsit). Mitől lenne akkor különleges ez a nap?


Ignoramus

2013. júl. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából olvasgattam ilyen ezotériás oldalakon és ezért érdekelt köszönöm a választ :)
2013. júl. 9. 11:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha valami történelmi csavar miatt pl. a november 31 napos lenne, a december pedig 30, akkor máris nem stimmelnének ilyen jól a számok. Szóval nem jelent semmi különöset, egyszerűen csak érdekes véletlen. :)
2013. júl. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Te vagy a kiválasztott. Vagyis kiválasztottak vagytok.
2013. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm :)
2013. júl. 9. 15:46
 6/7 Astara ***** válasza:
Én inkább azt mondanám ezt nem az asztrós fórumon kell megkérdezned, hanem a numerológiásoktól, a számmisztikusoktól. Ők tulajdonítanak minden számnak spéci jelentést igy a 3x12-es felbukkanását is szépen meg tudnák neked magyarázni. :)
2013. júl. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet köszönöm :) :)
2013. júl. 11. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!