Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Aszcidens. Mit jelent?

Aszcidens. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Nem nagyon érdekelnek az ilyesféle dolgok, de nem zárkózom el tőlük. Itt olvastam ezekről a bizonyos aszcidensekről, de nem értem, hogy ez mit takar!

#horoszkóp #aszcidens
2013. júl. 16. 14:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem tűnt föl, hogy ilyen szó nincs? Amire te gondolsz, az az aszcendens.
2013. júl. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
valami horoszkóp bigyula
2013. júl. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem tűnt föl. De neked pedig szövegértési gondjaid lehetnek. Hogy idézzem magamat:

"Itt olvastam ezekről a bizonyos aszcidensekről"


Vagy nagyon hülye vagy, vagy még annál is hülyébb. Itt mindenkinek mindent a szájába kell rágni?


Válaszod bőven megérdemel egy piros kezet. ;)

2013. júl. 16. 14:51
 4/16 A kérdező kommentje:

#2

Igen, eddig én is eljutottam. Azért a választ köszönöm, (és mivel normális választ adtál) zöld! :D

2013. júl. 16. 14:52
 5/16 anonim válasza:
Az aszcendens egy olyan izé ami nemtom de elmagyarázom... pl te rák vagy megnézed melsik órában születtél... és ahhoz az órához tartozik egy másik horoszkóp... és összefuggesben van azzala csillaggal ami éppp fellbukik a horizonton a szuletesnel....es az aszcendensed is vmilyen szinten jellemzo rad..
2013. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ahha, kezdem érteni. Köszönöm!
2013. júl. 16. 15:32
 7/16 anonim ***** válasza:
35%

Azt jelenti.......

hoooooogy....................

hülye a kérdező :D

2013. júl. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

De a válaszadó még a kérdezőnél is hülyébb... ;)


Kár is volt feltenni a kérdést. Annak ellenére, hogy kérdezz-felelek az oldal témája, sok a szerencsétlen idióta. Bocs, hogy merem nem tudni, hogy mi ez, és meg merem kérdezni egy olyan oldalon, ami teljesen véletlenül közel sem arra lett kitalálva, nem? Ku*aérdekes.

2013. júl. 16. 20:51
 9/16 anonim ***** válasza:

7-es vagyok...


Te tényleg hülye vagy kérdező..

Mert ahelyett, hogy beírtad volna gúgliba "aszcendens jelentése" (2 mp alatt megtudtad volna választ) ehelyett eljöttél ide ostobáskodni.


Kérj tőlem bocsánatot kérdező amiért lehülyéztél, holott te vagy a hülye.

2013. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 feketelovas válasza:
Felkelőjegy. Vagyis az a csillagjegy, ami a születésed pillanatában éppen felkelőben van a keleti horizonton. Kiszámításához tudni kell a születés óráját és percét.
2013. júl. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!