Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Akik a halak jegyben született...

Akik a halak jegyben születettek (február 20-március 20) milyen szerelmi tulajdonságaik vannak?

Figyelt kérdés

igazából a március 8 és 13.-a közöttiekre vagyok kíváncsi.


de ha tudod a "tulajdonságaikat" jellemüket akik e két nap között születtek azt is megköszönöm, illetve pontozom.


2013. júl. 28. 12:36
 1/6 A kérdező kommentje:

*születettek


- születtek

2013. júl. 28. 12:37
 2/6 anonim ***** válasza:
szinte egybeolvadnak a partnerukkel akit szeretnek, annyira kepesek azonosulni a masikkal. a legonfeleldozoak az osszes jegy kozul, rendkivul intuitivak, mintha idealis alomvilagban elnenek
2013. júl. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

tök mindegy, hogy febr. 25-én vagy márc. 8-án születtek. az aszcendens befolyásolja a személyiséget. minden nap változik a csillagok állása a Földhöz képest, és a nap 24 órájában mind a 12 csillagjegy ,,lemegy", de nem ugyanannyi időközönként (pl a szűz több ideig van fent, íg egy másik, így nagyobb az esélye, h. vkinek az az aszcendense). az aszcendenst kalkulátorokkal lehet kiszámítani, ha tudod, hogy az illető melyik évben, napon, órában és percben született.

de a fő jellemvonások akkor is az eredeti csillagjegy jellemzéséből olvashatod ki, amiről az interneten sokat olvashatsz.

2013. júl. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Volt kollegam egy lany (marc 8)szamara a baratja humora volt a legfontosabb es a kozos celok, harmonia es biztonsag, bizalom, oszinteseg. Nagyon szep lanyrol van szo. A baratja (most mar ferje) finoman szolva is ronda kulsore, de a lany mindig azt mondta, a belso a lenyeg.


Annyit tudok a lanyrol, hogy nagyon huseges es annak ellenere, h igazan vonzo lany, csak ket baratja volt, mielott ferjhez ment.

Arra kovetkeztettem: valogatos es hiaba nepszeru, nem fog akarkivel jarni, csak azzal, aki vhogy megragadja ot.


Az erzelmek - bar nem mutatta - beszamoloja alapjan fontosnak tuntek szamara. Pl otthon sirt, amikor azt hitte, nem szereti ot a srac, de a fiu elott sosem mutatta, h ketsegbe lenne esve.


Amikor tarsasagban egyutt lattam oket, mindig kedves volt a baratjaval, SOHA nem dramazott volna, jokedvuen elvoltak. Ha barki rossz megjegyzest tett a sracra, vallat vont es fel sem vette, csak azt mondta:

'ha nem tetszik, ne nezzetek ra, en igy szeretem ot'

2013. aug. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csöpögős..úgy érzik minden egyes másodpercet meg kell osztani facebookon mikor együtt vannak a szerelmével.Kapcsolat nélkül teljesen életképtelenek abból kifolyólag hogy annyi eszük van mint egy marék szotyinak.
2013. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Halak vagyok, és felfordul a gyomrom a nyálasságtól, főleg, ha azt a facebookon mutogatja valaki. És lány vagyok! Ráadásul csak 18.
2013. dec. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!