Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Iker lány vagyok ezek a...

Iker lány vagyok ezek a legjellemzőbbek rám, rátok is ikerek?

Figyelt kérdés

Nos a rossz tulajdonságaim: kotnyeles, pletykás, nem nagyon tudok titkot tartani,ítélkező, mindenkiről megvan a véleményem, sajnos kétszinű vagyok, mindent tudni akarok,bele szolok akármiről is van szó, viszont mindig kalandot keresek , hamar kiszeretek akáriből uj partnert keresek

A pozitiv!:) : megértő vagyok, lehet rám számitani, amit a fejembe veszek végig csinálom, kedves , szivesen ismerkedek ismeretlenekkel, barátságos, szorgalmas


2013. júl. 29. 18:44
 1/6 anonim válasza:
Nem. Alig 2-3.
2013. júl. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet rád számítani , de két színű vagy ?! Az érdekes bízzon meg valaki benned miközben kibeszéled vagy elárulod ?! Amúgy ezt a jellemzést az emberek 99%-ra lehetne mondani ;)
2013. júl. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én is ikrek csillagjegyű vagyok.

Negatív tulajdonságaim : sokat beszélek, akaratom ellenére is mindig figyelem az emberek testbeszédét, Könnyen véleményt alkotok.

Pozitív : bármiről tudok beszélni, elhatározott, tudatos, nyitott, kedves, megértő, empatikus, mindig keresem az újat :)

Ezek a tulajdonságok másokra is illenek. Nem csupán az ikrekre. :)

2013. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsó rám is igazak a pozitivak:)
2013. júl. 29. 20:26
 5/6 anonim ***** válasza:
16%

Az ikrek többsége (akik igazán ikrek) az nem megértő, nem empatikus, illetve ha mégis próbálnak valakit megérteni, átérezni sorsát, az biztos, hogy nem sikerül. Mert nagyon másképp gondolkodnak, egyszerűen más az értékrendjük az ikreknek, mint a legtöbb embernek. És nagyon ragaszkodnak a saját értékrendjükhöz, eszerint mérik fel más problémáját, eszerint éreznek együtt... Na most ha valaki iszonyatosan szenved valami megoldhatatlan problémában, de ez a probléma az ikreknek nem jelentős, lényegs dolog, akkor egyszerűen fel sem fogja, hogy a másiknak ez micsoda baj... Képtelen együtt érezni vele, nemhogy segíteni...

Könnyű így leírni, hogy megértő vagyok... Na de mennyire?!!!


A lehet rám számítani is kétes! Igaz, az nagyon pozitív, hogy az ikrek emberek sok olyanban hajlandók részt venni, amiben mások nem. Vagyis lehet arra számítani, hogy majd ővelük valamit... De nem akármikor! Akkor sem, amikorra meg van beszélve! Egy ikrek ígérget össze-vissza. A másik örül, de jó, azt hiszi számíthat rá, megy a dolog a megbeszéltek szerint. És mi lesz? Az adott időben az ikrek sehol. Úgy kell megkeresni, hogy akkor mért nem jött, mért nem tette amit megbeszéltünk... Vagy csak úgy kéthét múlva jut eszébe, mikor a másik már rég letett az ügyről.


Nem megértő és nem lehet rá számítani!


Viszont jópofák, valóban végigcsinálnak, amit akarnak, kommunikatívak, számos téma iránt érdeklődnek, nem unalmasak. Igazán színes pontjai bármmilyen társaságnak.

(Bár vannak kivételek, sok ikrek ráerőlteti másra a nézeteit néha elég energialeszívó módon, az nem jó.)


Mint társ, nekem nem a legjobbak, mert hiányzik belőlük a szenvedély, és a sok-sok érzelem...

De mint haver, tökéletesek!

2013. júl. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én vagyok az a 3-as válaszoló.

#5-ös ezeket tapasztalatból írtad?

Szerintem én nagyon pontos vagyok. Mindig figyelek a részletekre és mindig 10-15 perccel ott vagyok a megbeszélt helyen. :)

Bár május 22-én születtem. Lehet ez valami "határdátum" a két csillagjegy között.

2013. júl. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!