Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A skorpió férfi és a Bika nő...

A skorpió férfi és a Bika nő összeillik? Én vagyok a bika nő. Nagyon bejön egy skorpió és én is neki mert kavarunk, de ha írok neki hogy talizzunk írja hogy oké majd kigondolja mikor de ha ugy gondolja nem ír 2 hétig se.

Figyelt kérdés
Ha találkozunk jól elbeszélgetünk, smárolunk, de utána nekem kell keresni ha újra akarok talizni vele. Neki is van barátnője, nekem is pasim.
2013. júl. 31. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy nem :(

Én is bika vagyok a párom skorpió volt, és az elején rendben volt minden, de alapból más volt a természetünk és éreztem hogy ez így nem működhet.

Szerintem keress Oroszlánt vagy Bakot az illik a Bikához, legalábbis a tapasztalataim szerint. Sok sikert :)

2013. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bak párom van de egyáltalán nem izgalmas. Tutyimutyi, de nagyon nagyon hüséges, A skorpió meg izgalmas, határozott, erős.
2013. júl. 31. 17:56
 3/8 A kérdező kommentje:
Miben különböztök? Ha megkérdezhetem....
2013. júl. 31. 18:05
 4/8 anonim válasza:
Na,aki nekem tetszik fiú az pont oroszlán :) és én is bika vagyok. Bár én azt olvastam eddig hogy ez a két jegy nem jó csak az elején de utána megunják egymást.. Hát nemtom. Nekem még nem volt oroszlán jegyük barátom.
2013. júl. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmibe nagy ba*romság az egész kitaláltam. Nem attól lesz valamilyen tulajdonságod, hogy melyik napon születtél. Úgyhogy nem a horoszkóp miatt lagymatag a pasid hanem mert valószínű puhap*öcs, és ezért kívánsz más pasit.
2013. júl. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Skorpió férfihoz mindenki illik, egy a baj, ő nem illik senkihez!
2013. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát marhára összepasszolnátok már csak azért is, mert össze-vissza csaljátok a párotokat. Szerinted miért nem ír? Hát nem azért, mert skorpió a csillagjegye, hanem, mert ott van a barátnője. Te csak egy jó kis kaland vagy neki, "színesebb" lesz ettől az élete, hogy két csaj között ingázhat.


Az egy dolog, hogy ez a két jegy összeillik a leírás alapján, de egy párkapcsolatot emberi oldalról kell megközelíteni. Például, hogy aki velem van, de nem szeretem, akkor tisztességesen szakítok vele. Felvállalom önmagam és nem hagyom se magam, se másokat szenvedni. Ilyenkor nem csak arra kellene gondolni, hogy NEKEM mi kell meg mi a jó, meg, hogy mások kapcsolatát hogy tudnám szétbarmolni, hanem arra is, hogy minden szál el legyen varrva, mielőtt másokkal úgymond kavarunk.


Szóval egy mondatban simán leírhattam volna a véleményem, ami így szól: Ha valóban érdekelnéd az álom "skorpió pasid", szakított volna rég a barátnőjével és szervezné rendszeresen a randikat, mint a bolond szerelmes úgy általában.

2013. júl. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azért van ez mert talonba vagy a Skorpiónál.egy skorpió nem fog olyan nőt választani barátnőnek akiről tudja,hogy csapodár.márpedig itt ez a helyzet.

szerintem hagyd,mert éretlen és mert csak játszik veled.

2013. nov. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!