Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán jegyü férfi és bika...

Oroszlán jegyü férfi és bika jegyű nő mennyire illik össze? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én nem hiszem, h ez alapozz meg egy kapcsolatot, de mivel mind 2 föld jegyű összeillenek.
2013. júl. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nálad ez alapozza meg a párkapocslatot, keress inkább valami háziállatot, mindenki jobban járna.
2013. júl. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

olvastam ilyen párhoroszkópot,és mintha engem és a párom jellemeztek volna.

rengeteg veszekedés, egymástól függés, szeretethiány mindkét fél részéről, őrjítő szenvedély, féltékenység, utálat.

nagyjából ezek azok, de a cikk azért hosszabb volt,és mintha mindent eltaláltak volna a jellemzésnél.

2013. júl. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 saszelló válasza:
Ha az oroszlán pasi eszkimó,a bika nő meg pigmeus,akkor sehogy!!!!Miféle hülye kérdés ez??? Mit számít,hogy ki melyik hónapban született??? :-(
2013. aug. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az oroszlán tüz jegy, nem föld. De az elöttem szólóknak igaza van. Ne hagyd, hogy ez alakítsa a párkapcsolatodat. Alakítsd magad.

Nincsen konkrét párkapcsolati tapasztalatom ezzel a párossal, de én Bika vagyok, az öcsém meg oroszlán. Azt mondanám, hogy vagy a legjobb vagy a legrosszabb páros lehet ez párkapcsolatban. Nagyon jól megértjük egymást, többnyire ugyanazokat tartjuk szórakoztatónak, vagy hasonló dolgokat kedvelünk, DE az egyéniség közbeszól.

Ö a bátor és az, aki kiáll és harcol minden jó ügyért, az igazságot hajszolja és sokszor hamar ítél el dolgokat, mert nem lát mögéjük. Én vagyok az érzelmi síkon müködö. Bátor vagyok de sokkal inkább vakmerö. Sokszor sodrom magam bajba, vagy másokat, aztán gyözöm kimenteni magunkat. Én azért állok ki aki és ami nekem fontos, tekintet nélkül arra, hogy az a többiek mércéje szerint hol van. Hirtelen vagyok és lobbanékony. A jó és a rossz oldalról is.

Összefoglalva örülök, hogy ö az öcsém. :)


Viszont az emberek egyéniségét nézd inkább. A reakciókat és az érzelmi változásokat. Az sokkal többet fog segíteni mint egy havonta megjelenö vagy igaz vagy nem tákolmány szöveg. A legtöbb horoszkóp általános személyiség jegyekre épül, de ez nem jelenti, hogy meghatároz akár egy embert is.

Remélem segítettem :)

2013. aug. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én is elég lobbanékony vagyok....

Nem is azért írtam ki a kérdést,mert annyira hinnék az ilyenekben csak kíváncsi vagyok,hogy az egyes horoszkópú emberek mennyire illenek össze? Mennyire igaz amit írnak?

Egyébként a legjobb barátnőm is oroszlán és a mi kapcsolatunk elég jó! Már évek óta a legjobb bnők vagyunk és imádjuk egymást.:). Hiába veszünk, vesztünk össze dolgokon nem sokáig tartott és mindig kibeküldtünk. Persze egy párkapcsolat másabb...

2013. aug. 1. 16:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Bika jegyű nő nagyon posszeszív úgy emberekre, mint tárgyakra értve. Egy tüzes jegy túl sokáig ezt nem viseli el annyira, bár a háziasság az bejön neki.
2013. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!