Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Készíttettem egy horoszkópot...

Készíttettem egy horoszkópot amiben olyanok voltak, hogy: nap a mérlegben; hold a vízöntőben; merkur a szűzben; stb, minden jeggyel. Mit jelentenek ezek?

Figyelt kérdés
Valaki magyarázza el nekem... :)

2013. aug. 19. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
:DDDD Kavartam egy kis cementet, dobtam mellé pár téglát, fát, meg mindenfélét stb. Írjátok már meg légyszi, hogy építsek holnapra belőle házat?
2013. aug. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

A nappalaidat egy mérleggel fogod tölteni, tehát piaci árus lesz a foglalkozásod.

A hold a vízöntőben, tehát éjszaka gyakran bepisilsz.

Merkúr a kereskedelem istene a római mitológiában. Merkur a szűzben: nos, a férjed is kereskedő lesz.

Stb.

Remélem segítettem.

2013. aug. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Merkúr a tolvajok istene is... :D
2013. aug. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Semmit nem jelentenek. Vannak csillagképek, ezek képzeletbeli rajzolatok, az ember találta ki őket, hogy tudjon tájékozódni, de legendák is szövődtek hozzájuk. De ezek ma már nem egészen azok, mint nagyon rég, ezért ma már a csillagjegyek nem is azonosak a valamikori csillagképekkel. Én pl. Nyilas vagyok, de ha csak kicsivel születek később, pár nappal, már akkor a Kígyótartóban van a Nap, amivel a asztrológia nem is számol. Az egyes időpontokban a Nap nem ott van, mint amit az asztrológia mond. Ezer év múlva már esetleg egész másként fog kinézni az állatöv, azt meg ne is feszegessük, ha akkor már valaki mondjuk a Marson fog születni.

Ez egy szimbólum rendszer, aki hisz benne, annak jelent valamit. Objektíve, főleg tudományos értelemben semmit.

2013. aug. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
09:49: persze, ő lopja majd el a szüzességét :D
2013. aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Azt, hogy hülye vagy és csak pénz kidobás az, amit csináltál!

Forer elmélet, nézz utána, mert érdemes!

2013. aug. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Ha te csinaltad akkor miert tolunk kerdezed meg,hogy mit jelentenek?Hm?
2013. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nap a mérlegben: Ingadozó vagy, nehezen döntesz. Az egyensúlyra törekszel.


Hold a vizontoben: Szereted az extrem dolgokat, mint no. Minden, ami erdekes es uj, johet. Mozgekony vagy, szeretsz kirandulni, de hazaterni is.


Merkur a szuzben: Gondokodo, analizalo es kritikus tipus vagy....

2013. aug. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!