Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Jó asztrológust ismertek? +...

Klaus7 kérdése:

Jó asztrológust ismertek? + tapasztalatok is jöhetnek!

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 09:36
 1/3 anonim válasza:
Nem ismerek, Vadászlegény vagyok.
2013. aug. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Asztrológushoz akkor menj, ha túl sok felesleges huszas lapul a pénztárcádban! Ez életeket tud tönkretenni, ráadásul garantáltan humbug. Minősíts, aminek akarsz, felőlem pontozd le a választ, de az asztrológia minden, csak nem hasznos. Az RTL Klub A gyanú árnyékában közölt egyszer olyan műsort, amiben egy családanya az asztrológia miatt mérgezte meg a család életét, ami miatt elmaradt egy nagyon régóta tervezett mallorcai nyaralás, valamint majdnem váláshoz vezetett, az anyát egy asztrológus által javasolt társkereső szolgáltatás használata következtében megerőszakolták! Lehet, hogy színészkedés egy része, de írásba adom neked, hogy az asztrológia marhaság. Jó asztrológus a nem létező asztrológus!
2013. aug. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hitről kár vitatkozni, azt azonban tudd, hogy az egyes jegyek nem jók. Egyszerűen nem ott vannak, ahol azt az asztrológusok mondják. Van jegy, ahol egy egész hónap eltérés is van. Pl. én Nyilas volnék, de amikor születtem a Nap Kígyótartóban volt. Ez tény. Innentől kezdve kár bármiről is beszélni. (Persze, ha pontosan határoznák meg ezeket, akkor sem lenne semmi alapja)
2013. aug. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!