Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák, skorpió, bak férfiak és...

Rák, skorpió, bak férfiak és nök! Hogy éltétek meg egymással a kapcsolatod? Rák a skorpióval, rák a bakval, skorpió a bakval?

Figyelt kérdés
Mindennapi élet, ismerkedés, romantika, szex, család, kapcsolat, házasság.... esetleg barátok vagy ellenségeskedésben milyenek?
2013. aug. 21. 10:54
 1/7 A kérdező kommentje:
*kapcsolatot*
2013. aug. 21. 10:55
 2/7 anonim ***** válasza:

Rák nő vagyok, volt egyszer bak barátom, nem sokáig tartott. Lenyűgözött a nagy dumája, de a fejemre akart nőni, barátokkal sem beszélhettem anélkül, hogy ne lógott volna a nyakamban, annyira féltékeny volt.

Rák barátom is volt, az is csak 3 hónapig, tök unalmasak voltunk együtt, elvoltunk, de túl egyformán lassúak és nyugodtak voltunk, mindkettőnknek kellett egy impulzívabb személy, úgyhogy ő a barátnőmmel jött össze, én meg fent említett bakkal, ő hozakodott elő vele, hogy ő a barátnőmmel.. én meg mondtam, hogy tök jó, mert én meg a fenti bakkal, hát ez sértette a lelki világát, megrökönyödött, de barátságban váltunk el.

A bak egy életre megharagudott rám, mikor szétmentünk.

És mindkettő mellett szűz maradtam.

2013. aug. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Skorpió nő vagyok, a legjobb barátnőm bak (26 éve), a férjem szintén bak (17 éve). Remekül kiegészíthék egymást.
2013. aug. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
~ kiegészítjük
2013. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En bak no vagyok, es a ferjem bak. Jo parositas, bar neha rideg. Nagyon szerelmes voltam egy skorpioba, szerintem jo lehetett volna nagyon, csak a korulmenyek miatt nem tudtunk egymasra hangolodni. A rak pasi nekem kisse nyalas, de jol kiegeszitjuk egymast baratilag. Nekem egy kemeny ferfi kell.
2013. aug. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én skorpió nő vagyok,gyermekkori barátnőm és bármilyen furcsa legjobb fiúbarátom is bak volt.Volt egy-két közös tulajdonság,de hasonló érdeklődés nem,ezért a kölyökkorból kinőve egy életre szétmentünk.Utána volt 2 bak hosszabb távú kapcsolatom,odaadók,állhatatosak és szorgalmasak,lehet rájuk számítani,de érzelmileg nekem mind hűvös volt.Kicsit kimértek és merevek is,semmi spontaneitás vagy kreativitás,szóval nem volt közös jövőkép.Mi tűzre,izgalomra vágyunk! :D Szerintem a rákkal jobban kijönnének,mert ők családszeretők és eleve vágynak a stabilitásra.Volt egy rák barátnőm és őt kenyérre lehetett kenni :)Ellenségeskedés? Sosem volt komoly vitám egyikkel sem,de a bak hajlamos a durcára,ilyenkor bezárkózik,nehéz vele mit kezdeni,de ÉN? Kölyökkorban a világot lángba tudtam volna borítani,úgy láccik a bakok sokat segítettek a szándékomon! :D Most már nem vagdalkozom,szerintem ez lelki érettség és intelligencia kérdése is,türelmesebb megértőbb vagyok,nem veszek magamra semmit amit nem muszáj,de nem szeretem ha piszkálnak,ha kihasználnak és aki komolyan "betámad" akár a föld színéről is eltörlöm! ;)
2013. aug. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cintuskaa ***** válasza:
bak nő vagyok és a párom egy skorpió rengeteget veszekszünk nem akar férfiként a lábára állni helyette kell döntéseket hozni és unalmas sose mond újat, emelet isteni az ágyban, pénz ügyben eleinte zsugori volt majd elkezdte költeni leginkább magára és rám, majd az új hobbija hogy én kérem arra hogy vásároljon nekem, pedig még csak megse említettem ... gyagyások ..
2013. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!