Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák nő, Bika férfi?

Rák nő, Bika férfi?

Figyelt kérdés
Minden jöhet, kapcsolat, hűség, szerelem, egészség... minden, ami ezt a kapcsolatot jellemzi. Köszönöm! :)

2013. aug. 24. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem mindegy, hogy milyen csillag alatt születtél, a lényeg, hogy szereted-e vagy nem. Ha szereted, akkor nyugi:)
2013. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szeretem bizony.. de még mennyire :) pusztán a kíváncsiság hajt, hogy az asztrológia mit tud erről a kapcsolatról mesélni :)
2013. aug. 24. 18:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik legjobb páros, ha mindketten a hűséges típusból valók.
2013. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%

A rák nővel hosszútávon együtt élni nem könnyű, mert iszonyatosan akaratos és uralkodó otthon. Ha nem az elképzelései és elvárásai szerint történnek a dolgok, akkor bizony hisztizik, és veszekedik addig, amíg mindenki úgy cselekszik ahogy ő szeretné. És ha már úgy cselekednek, akkor mondogatja unos-untalan, hogy én megmondtam, látod így kellett volna rögtön, na így sokkal jobb, teljesen felesleges volt amúgy, és hasonlók. Ehhez egy olyan partner kell, akinek minden mindegy, és van kedve kiszolgálni a kis királynőjét. Ráadásul olyan kell legyen, aki nem sértődékeny, és nem veszi a szívére, ha a rák asszonyság még akkor is fúj rá, amikor éppen kedveskedni szeretnének neki. Egy érzékenyebb partnernek nagyon könnyen összetöri a szívét. És a rák még akkor sem látja be, ha hibázott, ha nem volt igaza, ha otthagyták. Olyankor belemagyarázza, hogy nem ő volt a rossz, hihetetlen ravaszul bánik a szavakkal utólag. Előtte meg nem. Például ha előre szólna, hogy mit szeretne, akkor még könnyebben korrigálna a társa. De ő nem szól, hallgat. Aztán utólag reklamál, hogy nem így kellett volna. Elviselhetetlen a legtöbb ember számára ha nap mint nap együtt kell lenni vele.

A rák nő olyan, aki sosem nő fel igazán. Azt szereti, ha kiszolgálják, ha elkényeztetik, ha kitalálják az összes gondolatát, és ha nyaliznak neki, azt is imádja.


Eddig leírtam a kapcsolati részét a rák nő oldaláról. Innen lehet továbbgondolni, hogy vajon a 12 jegyből melyik az, amelyik képes egy életen át a párja lenni úgy, hogy közben boldog is vele.

Valami olyan férfi passzol neki, aki cselekedeteiben inkább alkalmazkodó, akár papucsállatka típus, külsőleg pedig nagy, magas, férfias, erős, hogy azért fel tudjon nézni rá a hölgyemény, hisz az állandó zsörtölődés és parancsolgatás ellenére a rák nőnek fontos, hogy felnézhessen a párjára. Ha máshogy nem, akkor például anyagilag. A rák nő eléggé anyagias, például ő maga is szereti anyagi javakkal, drága ajándékokkal kifejezni a szeretetét. Ő nem az a fajta, aki egy nulla forintos romantikus meglepetés kirándulással ajándékozza meg társát, hogy közben a fülébe súghassa, hogy szeretlek. A szeretlek szót talán egész életében ki sem mondja egy férfinak, maximum annyit, hogy én is téged, mert még akkor gyengének és sebezhetőnek tűnne.


A bika férfi olyan, aki megfelelne az imént leírt nő társául? Eléggé anyagias a bika is. De lehetséges, hogy ő is inkább akaratos, mint alkalmazkodó. Nem tudom, csak kevés bikát ismerek (ők is nők, és a nem is nagyon meghatározó), hogy róla is részletesebb infókat tudjak. Bikákról írjon más!

2013. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Hű, elég sz*r tapasztalatod lehet a rák nőkről.

Én az vagyok, a férjem meg minden-mindegy típus, és nekem rohadtul nem tetszik, hogy az. Elkényelmesedte magát, régebben nem ilyen volt. És én nem ugráltattam soha, de körbe sem ugráltam, csak régebben önállóbb volt.


Különben a ráknak az otthona a mindene, naná, hogy ott biztonságban akarja érezni magát, máshogy pedig az ember nem érezheti biztonságban magát, csak akkor, ha felügyeli a folyamatokat, úgyhogy megértem azt is, aki ilyen.

2013. aug. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%

"ott biztonságban akarja érezni magát, máshogy pedig az ember nem érezheti biztonságban magát, csak akkor, ha felügyeli a folyamatokat,"


Így űz el maga mellől mindenkit. Nemcsak a párját, de még a saját gyerekeit is. És a végén csodálkozik, ha egyedül marad.

2013. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Nézd az érem másik oldalát is, sz*r az orrára annak a férfinek, aki nem tanulja meg kezelni a rák nőt, mert igenis, kezelhetők, de még hogy! És nem a folytonos mindenre rábólintással. A rák nő tragédiája, hogy folyton felszínes pasikat fog ki, akik meg sem próbálják megérteni, hiába pofázza el a-tól z-ig! Aztán még ezt fordítod ellene, ehhez csak gratulálni lehet. Téged az bosszant, hogy okosabb volt nálad, "mesterien forgatja a szavakat" - nos, a te bajod, hogy észérvvel képtelen vagy legyőzni.

A folyamatok felügyelete pedig nem egyenlő az irányítással, uralkodással. És azt is tudod, uralkodni azon lehet, aki hagyja, elkényelmesedett a te se**ed is, utána meg rinyálsz az önállóságod után, szép kis firma vagy te, hallod. :)

2013. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én jelenleg ilyen kapcsolatban vagyok benne.

Nem vagyok tipikus rak jegy, ezt jól Turi a tipikus bika palim.....:-) Nem egy "próba" elé állítottam (na nem szandekosan csak a szemelyisegembol fakad) de kitartott mellettem meg ha nehezen is.. Nagyon birtokló és féltékeny típus az enyem, de nagyon jó szívű... a Napjegy bika összes tulajdonsága illik ra, a minőségi ételek italok szex szeretete... ha valakit a szivebe zárt nem engedi el egykönnyen és nagyon kitartó ragaszkodó hozza!

Mellettem lassan fel éve tart ki úgy hogy havonta találkozunk!:-)

Előretervez, keresi a lakást ha később úgy alakul hogy osszekoltozhessunk! Kimutatja mit erez a másik iránt... ez mind mind pozitivum....

Egy negativ dolgot tudok mondani hogy nem a szavake nála a foszerep... akar beszelgeteskor akar vitaban... már ha bele áll a vitába egyáltalán!


Más bika jegyet sajnos nem ismerek de en pont kifogtam egy "tipikusat" róla nagyon nagyon jó velemennyel vagyok és örülök hogy kivalaszthattam magamnak haha... ;-)

Remelem későbbiekben is így marad minden! 💛

2018. jún. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!