Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy vízöntő (nő) és egy ikrek...

Egy vízöntő (nő) és egy ikrek (férfi) mennyire illenek össze?

Figyelt kérdés

2013. aug. 26. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:

elvileg teljesen jól, mert mindkettő levegős jegy.

volt nőm ikrek volt és a volt pasija vízöntő. 5-6 évet lehúztak gond nélkül...

2013. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de az ikrek eléggé szeszélyes, nem mindig megbízhatóak főleg az ikrek férfiak. hűtlenek....
2013. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amennyi eddig csak itt olvastam a vízöntő nőkről, eléggé minden pasi idegbeteg lesz mellette :)).

Tapasztalatom szerint ennek a két jegynek az a közös vonása, hogy van egy jó és egy rosszabb oldala.

Vízöntő nőkkel nagyon jól megértem magam csak beszélgetés terén, amikor ezt az oldalát veszi elő, de amikor előjön a gátlástalanul nyomulós, ugyanakkor demotiválós, mindenről lebeszélős oldala, azt azért annyira nem szeretem. Nem is tudom, hogy hogyan tudnék egy fedél alatt élni vele. Anyósjelöltként kétszer is találkoztam vízöntő nőkkel és nagyon érdekembereknek ismeretem meg őket + azt várták el, hogy folyton az ő szabályaik szerint éljek, mintha nem is a fiával lettem volna együtt ...

Ikrek pasi borzasztő hűtlen, nagyon gyakran a 18 év alatti zsenge csajokat célozza meg és hívja fel magához, vagy ő lakik náluk, persze teljesen ingyen élve. S amikor a csaj kinyitja a száját egy kicsit, az ikrek már el is illant :). Furcsa természet mindkettő azért.

2013. aug. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Illenek, nagyon is!
2013. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!