Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ki tudná ezt valaki értékelni?

Ki tudná ezt valaki értékelni?

Figyelt kérdés
Valami hozzá értő leírná a jellemzőit ennek a kapcsolatnak? Mérleg, skorpió ascendenssel(nő)- Szűz,oroszlán ascendenssel(férfi)

2013. szept. 9. 23:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nos, van ezzel egy aprócska bibi. Tudod, ha valaki szívesen olvas hétfejű sárkányról, és ha betéve tudja az összes róla szóló mesét, attól az még nem lesz valós lény. Azt akarom ezzel mondani, hogy lehet bármilyen tudós valaki a horoszkóp terén, attól az még áltudomány marad.

Fiatal koromban (bár hinni akkor sem hittem benne) érdekellt a dolog, és alaposan beleástam magam. Tudod, mit találtam? C Nagyon sok érdekes dolgot. Hogy egy példát kiragadjak, 1524-re jósolták az első világvégét, a kor legnevesebb asztrológusai. Azóta még jó néhányat. Utólag mindig kiderült, hogy "valahogy elszámították magukat". Az elsőnél pl 100 napot tévedtek. Csakhogy akkor se jött be, akkor már két évre tolták ki, és azóta is kismillió világvége volt már.

No már most, ha egy ekkora horderejű dolgot nem tudnak kiszámolni, akkor Lózung József gyors- és gépkocsirakodó legbelső tulajdonságait majd ki lehet következtetni a csillagok állásából?

Nem akarlak lebeszélni, abban hiszel, amiben akarsz, de egy kapcsolat sorsát ne ebből akard megjósolni, hanem abból, hogy ti ketten mennyi enegiát feccöltök bele.

2013. szept. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem ez alapján fogok dönteni semmiről sem és nem ez alapján állok hozzá. DE! mint már mondtam, szerencsés vagyok, ugyanis a kapcsolatom tökéletes. Amiket hallok az ilyen ezotérikus, horoszkópos dolgokról, azok igazak rám. Kíváncsi lettem volna, hogy a kapcsolatomra is igaz e minden. A válaszolók lehet, hogy félre értették a szándékomat, mert nem

arra lennék kíváncsi, hogy mennyit fogunk veszekedni, vagy meddig fog tartani, összeillünk e. Ezt nem ez dönti el tudom jól én is. :)

2013. szept. 19. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!