Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szeretném kideríteni, mikor...

Szeretném kideríteni, mikor születtem. (33 éves nő vagyok). A szüleim mind mást mondanak. Ráadásul az anyakönyvi kivonatom sincs meg. Hogy tudhatnám meg, pontosan hány órakor születtem? Nagyon érdekelnek az ezoterikus témák.

Figyelt kérdés
születés,horoszkóp,ezotéria,

2013. okt. 15. 05:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%

Sehogy. A kórházakban nem jegyzik fel másodpercre a születésed idejét. Fontosabb dolguk is van ettől.

Anyakönyvi kivonatot a születési helyed Önkormányzatánál kérheted.

Az még nem gond, ha érdekelnek ezek a témákat.

De az életed ne a horoszkópok és egyéb ezotérikus hülyeségek alapján akard élni!

2013. okt. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%
Na, itt a lehetőség! Minden kétséget kizáróan igazolható az asztrológia hitelessége. Szépen írj össze mindent ami történ veled az életben. Pontosan, részletesen. És ez alapján egy asztrológus megmondja percre pontosan mikor és hol születtél. Vagy mégsem képes erre?
2013. okt. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
A kórházban, ahol születtél elvileg megvan a dokumentumtárban percre pontosan. Hogy kedvük legyen kikeresni, adjál egy kis pénzt, mert különben lepattintanak (valahol jogosan, mert sok fontosabb dolguk van, túlterheltek az eü-ek) Rekonstruálni nagyon nehéz,csak valóban hozzáértő tudhatja: olyan időpontokból, ami nagy esemény és kezdetének pontos időpontja ismert (ilyen pl.egy műtét)
2013. okt. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha azt tudod, hogy hol anyakönyveztek, akkor kérned kell egy anyakönyvi másolatot, ez amúgy is kell néha, menj el a születési helyed szerinti okmányirodába.
2013. okt. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az anyakönyvi kiadja a pontos napot, hogy mikor születtél. A kórháznak tudnia kell a pontos időt, de nem foglalkoznak ilyenekkel. Én is akartam, azt mondják nincs idejük kikeresni, állítólag már az ÁNTSZ-nél van. Írtam oda, de még csak nem is válaszoltak...Ez van...
2013. okt. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Van egy olyan asztrologiai szoftver, ami a fontosabb eletesemenyek (eskuvo, gyermekek szuletese stb.) datumainak ismereteben nagyjabol korrigalni tudja a szuletesi idot. Ha komolyabban foglalkozol asztrologiaval, es erdekel a program neve, dobj egy privit es elkuldom.
2013. okt. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hakapeszi remek okfejtést vezetett elő. Jót derültem rajta.
2013. okt. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hakapeszi nem járt messze az igazságtól - (mi a vicces?) csak épp nem mindent kell összeírni (mert azt nem is lehet) hanem olyan nagyobb eseményeket, aminek a KEZDETE pontosan ismert. Tehát: születés(ezt ugye nem tudjuk) műtét, szülés (a baba első lélegzetvétele), megtudni egy fontos hírt(pl. egy fontos ember halálhíre), megtudni: felvettek valahová, ahonnan nagyon vártam a hírt stb. Pontos dátum: a keletkezés szinkronicitásban van az épp keletkező kozmikus konstellációval az átélés szinronicitásával. Persze valóban nagyon kell érteni az elemzőnek.. (télleg vicces)
2013. okt. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Valóban, elég bonyolult művelet a visszaszámolás, pláne, ha esetleg még azt sem tudod, hogy reggel-e, vagy este. Viszont ez a korrigáló jól hangzik, engem is érdekel, mert párom születési óráját sem tudom, pedig úúúúgy kielemezném egyszer. :)
2013. okt. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hogy mi a vicces, kedves 8-as?

Hakapeszi okfejtése szerint ha a születési időből meg lehet határozni az ember későbbi sorsát, akkor ez visszafelé is működik. Valóságos felhívást intéz az astrológusok felé: Itt a nagy lehetőség. De él a gyanúperrel, mint ahogy én, a szkeptikus is, hogy: "Vagy mégsem képes erre?"

Egyébként szerintem is itt a nagy lehetőség, de nemigen tolakodnak a jelentkezők.

2013. okt. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!