Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire megbízható ez az...

Mennyire megbízható ez az aszcendens számító?

Figyelt kérdés

[link]


leírásokból ítélve vízöntő az aszcendensem, és ez azt is adja ki, viszont akármennyi más kalkulátort próbáltam, Bakot adott ki :o és egy ismerősömmel is kipróbáltam, másik kalkulátorral ő is bak, ezzel pedig ikrek :D


1991.Nov.15., 11:30, Budapest <- ez lennék én. Vízöntő az aszcendensem ugye? az nagyon illik rám


2013. okt. 15. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig az összes kalkulátornál ikrek volt az aszcendensem, ennél pedig rák..Szóval szerintem nem.
2013. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Neked Bak aszcendensed van,ez profi szoftverrel van kiszámolva. De ha tudsz olvasni horoszkópábrát, magad is megnézheted itt:

[link]

(A balra mutató nyíl az aszcendens.)

2013. okt. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de akkor miért van az h a bak nem is illik rám, a vízöntő viszont nagyon?
2013. okt. 16. 12:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem a korábbi hozzászóló által linkelt számítóprogramban a horoszkópodat. A vízöntőben egyetlen bolygód áll, a szaturnusz. Gyorsan rákerestem a neten: "Szaturnusz. Grafikai jelképe: Krónosznak, az idő istenének a sarlója. Uralkodik: a Bak jegyében, társuralkodója a Vízöntő jegyének." -> vagyis, ha jól számolom, ez az "erőben van" hatás. Lefordítva: Azzal, hogy a Szaturnusz a horoszkópodban a vízöntő jegyében tartózkodik, a bolygó erőben van, ezáltal erősíti a jegy hatását és önmagáét is. Emellett, bár a szaturnusz nem épp barátságos bolygó, úgy látom, egy vénusz gyönyörűen támogatja 60°-kal, ami azért javít rajta, mivel a fényszög és a bolygó is jótékony, a fényszög egyébként a legerősebb fajta, és pozitív.


Persze, vannak ennél sokkal fontosabb fényszögek is a horoszkópodban, viszont nem egy teljes elemzésre vállalkoztam :D Azt viszont mondhatom, hogy azért érzed a Vízöntőt határozottan rád vonatkozónak, mert egy erős bolygó tartózkodik benne (mármint magában a jegyben erős a bolygó), pozitív fényszöggel és pozitív bolygóval megtámogatva, viszont a részletekhez már könyv kéne nekem ^^'


A másik eshetőség, ha ragaszkodsz a vízöntő ascendenshez, hogy az időpont nem jó, nem elég pontos. Az ascendensed ugyanis közel van a határhoz, és az AC egy teljes kört tesz meg 24 óra alatt, vagyis egy jegyen 2 óra alatt vándorol át kb. Az ascendensed helyét olyan 25-30 percnyire saccolnám a vízöntőtől, ami mondjuk nem kis eltérés, de tévedések mindig lehetnek (nálam pl. húgom és én egy óra eltéréssel születtünk, persze, más évben, ezért anya folyton keverte), és még pár perc is számíthat, épp ezért, ha hivatalos és rendes (nem csak ilyen saccperkábé) elemzést kellene csinálni, és persze, előrébb tartanék az asztrológiai ismereteimben, azt mondanám, hogy írd le életed komolyabb fordulópontjait (iskolaváltás, érettségi, haláleset a családban, költözés, stb.), és az alapján (ha lennének hozzá ismereteim) tudnám pontosítani a születési időpontot, ugyanis a kirajzolt horoszkóp gyakorlatilag ezen fordulópontokat is szépen megmutatná, ezért addig játszanék a pontos perccel, amíg meg nem találom a megfelelőt. :) Még az is lehet, hogy tényleg fél órát tolnám a dolgot.. :D

Ám mivel én ehhez sajnos nem értek, ajánlom, hogy keress egy olyan asztrológust, aki minimum egy ilyen kérdés feltevésével kezdi az elemzésed, amint megkapta a születési időt és helyet (mármint életed fordulópontjai), és elkezdi pontosítani a dátumot. ^^ Ám tartom magam ahhoz, hogy simán lehet, hogy a fentebb leírtak miatt érzed úgy, hogy jellemző rád a Vízöntő, emellett pedig, mivel az ascendensed semmilyen támogatást nem kap (bár támadást sem), ezért lehet, hogy nem jön elő erősen.


Azt azért vizsgáld meg magadon, hogy mivel jellemeznének azok, akik téged épp most ismernek meg, milyen arcot mutatsz kifelé, milyen a viselkedésed, milyennek láthat, aki épp rád néz, és ezt vesd össze a bakkal, ennek megfelelően vizsgáld az összefüggéseket. :)

2013. okt. 17. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!