Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nektek be szokott válni a...

Nektek be szokott válni a horoszkópotok?

Figyelt kérdés

2013. okt. 24. 20:12
 1/9 anonim válasza:
Néha igen néha nem,változó de nem igazán hiszek benne inkább csak kíváncsiságból olvasom el :)
2013. okt. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
neked van mikroszkópod? azta az több 100 ezer forint te nagyon gazdag lehetsz O.o
2013. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
azt se tudom minek van
2013. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az asztrológiai is egy olyan nagy kaliberű átverés, hogy olyanokat szoktak leírni, ami gyakorlatilag bárkire igaz lehet, és bárkinél bejöhet. Ezzel annyira egy kalap alá akarják venni az embereket, hogy nevetséges. Kíváncsiságból szoktuk olvasni, de gyakorlatilag semmi nem jön be. Pedig sok esetben 50%-50% amit leír, de így sem :D
2013. okt. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha az újságban megjelenő pár soros jóslásokra gondolsz, akkor el sem olvasom azokat. Elemezték viszont a születési horoszkópomat illetve adott évemet és nagyon elgondolkodtató dolgokat tudtam meg, amiket egyáltalán nem lehetet arra fogni, hogy "mindenkire igazak".
2013. okt. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az asztrológiának nem a jóslás a szerepe és az ezzel való primitív visszaélések. Nekem az eddigi saját tapasztalataim szerinti ember típusok apró de jellegzetes vonásai jöttek eddig be.
2013. okt. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen segít egy kicsit tájékozódni az emberek között, ugyanakkor óvatosabbnak is lenni egy idő után.
2013. okt. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A horoszkópkészítés alapjául szolgáló asztológia áltudomány. Ettől kezdve szarszagú az egész.
2013. okt. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az eddigi 872 világvégét is az asztrológusok számolták ki, ezért sohasem olvasok horoszkópot. Egyszer viszont egy húvéti műszakban a rádióban meghallgattam. Idézem: Ma békés, meghitt, családias légkör lengi körül. No, aznap csak azért mentünk be ketten, hogy délelőtt tízig előkészüljünk a másnapi feszített műszakhoz. Nos, ami el tudott romolni, aznap minden elromlott, és bár ez egyikünkre sem volt jellemző, éjfélkor (!) már üvöltöztünk egymással.

Ennyi volt az aznapra kirendelt békés, meghitt, családias légkör. A körüllengésről nem is beszélve.

2013. nov. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!