Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz a horoszkópom, de amikor...

Szűz a horoszkópom, de amikor a horoszkópomat olvasom, akkor a mérlegé mindig sokkal jobban illik rám. Hogy van ez? Mi az az aszcendens?

Figyelt kérdés
?

2013. okt. 25. 20:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
A születésnapod nem valahol a szűz mérleg határán van?
2013. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Erre én is kivi lennék, ez érdekes:)
2013. okt. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet az is sztem, h pont összecserélték a weboldalon véletlenségből a horoszkópnak a nevét:):):) Vagy h véletlen az egész, mert vki esetleg csak kitalált valami frappáns szöveget minden csillagjegyhez; és véletlenül az pont passzol rád. Nemtom:)
2013. okt. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szeptember 22.-én születtem!:) nos?:D szerintem nem keverték össze. mert minden nap a mérlegé hasonlít rám..a szűzre azt írják rendmániás,de én kicsit se vagyok az...!
2013. okt. 26. 10:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert a horoszkópnak semmi értelmes alapja nincs:D Full kamu az egész. Ha ez neked nem bizonyíték, akkor mi az? :D
2013. okt. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A két jegy mindig is hasonlított egymásra, emiatt is értik meg egymást olyan jól.
2013. okt. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Dreigang ***** válasza:

Tehát abszolút a Mérleg határán vagy. A többi planéta állása pedig nyilván inkább ezt a szomszédos jegyet erősíti. Avagy egyszerűen csak a téli-nyári időszámítás okoz gondot egy órával a számításnál, és esetleg valóban Mérleg vagy.

Az Astrodienst-et is nézd meg!

Úgy tapasztaltam (csak saját ismerősi körben),a szigorúan rendszerető Szűzek inkább az Oroszlánnal határosak. Ez könnyen lehet véletlen, így inkább egy pontosabb elemzés világíthat rá Nálad, az ezzel kapcsolatos kérdésre.

2013. okt. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szia,reggel 6:50-kor születtem! :) mármint nem ebben az évben..::DD
2013. okt. 27. 05:38
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát sok minden bele játszik, nem csak a nap helyzete.

Pont az eszcendens talán még fontosabb, ahhoz kell a pontos óra perc is.

Ha érdekel tanuld meg kiolvasni a horoszkóp "kört" (nem tudom a pontos nevét:D Zodiac?:P)


van néhány jó oldal erre:

www.astromatrix.org

www.astrotheme.com

2013. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Dreigang ***** válasza:

"reggel 6:50-kor születtem", ehhez már csak a születési évedet ép a születésed helyét kell beírnod, pl. a fentebb említett oldalak valamelyikén.

A [link] oldal egyszerű leírást is ad korrekt grafikai megjelenítéssel párosítva.

2013. okt. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!