Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő lány vagyok és mindig...

Vízöntő lány vagyok és mindig skorpió vagy nyilas pasik tetszenek, csak sajna fordítva ez nem igaz. Sztem én a halak pasiknak jövök be. Ti hisztek ebben a csillagjegy-összeillőségben?

Figyelt kérdés
Persze nem ez alapján választok barátot, de szinte mindig ezt a két jegyet szúrom ki magamnak...
2013. nov. 7. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebben a csillagjegy dologban egyáltalán nem hiszek. Hazugságnak tűnik. Ha valakik szeretik egymást, nem igazán számít ez. Barátnőmmel mi egyáltalán nem illenénk össze.
2013. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

én se szoktam olvasgatni vagy ilyesmi, de érdekes módon mindig a mérlegek és a skorpiók vesznek le a lábamról, a halak és a rákok megvesznek értem,a legjöbb barátnőim mindig oroszlánok, a bakokkal pedig olyan szinten nem jövök ki, és olyan szinten félrebeszélünk, hogy az már képtelenség...szóval szerintem is lehet benne valami


24 éves szűz lány :D persze csak horoszkópilag

2013. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ahogy írtam én sem ez alapján választom a barátaim, barátnőim, meg nyilván ha vki csak úgy megtetszik elsőre, akkor még úgysem tudom mi a horoszkópja...
2013. nov. 7. 20:46
 4/6 Dreigang ***** válasza:
64%

"mindig skorpió vagy nyilas pasik...", "mindig a mérlegek és a skorpiók..."... Vagyis akkor mégiscsak lehet benne valami:-)

Persze, hiszen ez egy tapasztalati tudomány (asztrológia), és pár ezer év tapasztalata elég hozzá, hogy ne hinni kelljen benne.

2013. nov. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legtöbbször azt láttam, hogy a skorpió pasikkal jön ki a legjobban a vízöntő nő, hosszú távon. A nyilassal egy kicsit stresszesebb.
2013. nov. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Halak vagyok!!! :D De ez akkora butaság! Most nem bántalak kérdező, de ne ez alapján válassz magadnak párt! Ez is csak 1 kitaláció mint az istenesdi! Aki megtetszik neked, normális, jólnevelt és te vagy neki az első akkor megtaláltad!!! :) Sok sikert! :)
2013. nov. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!