Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A skorpio no milyen jegyu...

A skorpio no milyen jegyu ferfiakkal jon ki legjobban?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok esetleg?

2013. nov. 10. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:

mostani párom halak, sose veszekszünk a szex isteni

eddigi pasijaim mérlegek voltak, örökké veszekedtünk, téptük egymást velük nem volt jó

1 skorpió nő

2013. nov. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Mi köze a csillagjegyeknek ehhez? Ja, tudom, semmi.
2013. nov. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Az érzéki bikával és a tűzjegyűekkel (kos, oroszlán, nyilas). Szerintem egy azonos jegyű, skorpióval is.


De amúgy ez az asztrológia eléggé hülyeség, mert tudok példát olyanra is, ami a horoszkóp szerint összeférhetetlen, ám m égis nagyon jól kiegészítik egymást a való életben és boldogok.

2013. nov. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 5-os es 7-es valaszolo, koszonom szepen a hasznos valaszokat!

A tobbieket nem meltatnam hozzaszolassal, mert ahhoz le kellene sullyednem az o szintjukre...

2013. nov. 10. 18:31
 5/7 anonim válasza:
Ha én most oroszlán vagyok, és ez vmi hülye újság vagy blog szerint azt jelenti h át akarlak verni, akkor Te szóba se fogsz állni velem. Bár ilyen értékrend szerint más se fog szívesen...
2013. nov. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ikrek, oroszlán, skorpió
2013. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alpaka.
2013. nov. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!