Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha a Hold a Földben lesz,...

Ha a Hold a Földben lesz, mert egy kisbolygó kitérít a pályájáról, akkor ez milyen hatással lesz a horoszkópra? Mennyire változnak a tulajdonságaink?

Figyelt kérdés
Főleg a halak érdekelnének. Mennyire befolyásolna? :S

2014. jan. 15. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Semennyire. Az asztrológia cssak a pszichológia és az asztronómia áltudományos vegyítése, amelynél fellép a P.T. Barnum-hatás(már csak onnan is tudom, hogy elvégeztem ezzel kapcsolatban egypár kisérletet). A Hold pedig így is a Földből származik.
2014. jan. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Milyen hatással lenne egy nemlétező áltudományra? Az emberek csak azért olvasnak horoszkópokat, mert félnek felelősséget vállalni önmagukért. Ilyen hülyeségektől várják el, hogy megmondja nekik, hogy mit kéne csinálniuk. Az én tulajdonságaimra semmilyen hatással nincsenek az idióta horoszkópok. Ha ez így lenne, akkor csak 12féle ember élne a Földön, nem tűnik fel?
2014. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A másik meg az, hogy kb 50féle naptár létezik a Földön. Amit mi használunk, a Gergely-naptár, egy csomó évet csúszik, így egyáltalán nem pontos. A 365 napos év egyáltalán nem felel meg annak az időintervallumnak amíg a Föld körbe ér egyszer a Nap körül.
2014. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Ha a Hold a Földbe kerül, akkor már nem lesz ember a Földön, akit érdekelnének a horoszkópra "mért hatása".
2014. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés rossz. Ha a Hold a Földben lesz, akkor nem lesz Föld. De legalább tudsz helyesen írni.
2014. jan. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Hold a Foldbe csapodna, az a kovetkezokeppen hatna a kulonfele csillagjegyu emberekre:


Halak: Kozerzet: A mai nap kulonos szivassal indul, mert kipusztul az egesz foldi elet. Ez alol sajnos te sem leszel kivetel. Ez tobbnyire eleg pocsek erzes.

Szerelem: akivel a mai napot toltod az eleted vegeig veled marad.

Karrier: vegyen ki szabadsagot es lazitson, a fonokot kuldje nyugodtan el az anyjaba - ma nem kell tartania a kovetkezmenyektol.

2014. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pázsit.
2014. jan. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A hold miért lenne a földben?

Am nem tudtam, hogy te is a hold pályáján keringsz, de most már tudom.

Nem, attól, hogy egy kisbolygó kitérít téged a hold pályájáról, attól még a hold nem fog utánad "térülni". Kivéve, persze, ha nagyobb tömegű vagy, mint a Hold.

Ha véletlenül mégis a Földben lesz a hold, akkor először is be kell valahogy oda neki mennie. Ez a bemenetel nem lesz túl kellemes az emberiségnek, elhiheted.

A horoszkópra maximum annyi hatással lesz, hogy nem lesz aki megcsinálja, és nem lesz kinek megcsinálni.

A tulajdonságaink annyit változnak, mint cigarettáé, ami hamuvá ég.

Rossz kérdés, rossz válasz :3

2014. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok valami n agy asztrofizikus, de szerintem ahhoz, hogy valami ki tudja téríteni a holdat a Föld irányába, akkor annak a hold, és a föld között kell elhaladnia. Ekkor valszínüleg a Föld is kitér csöppet a pályájáról, és a rajta lévő élet kihalásra lenne ítéve. tehát semmiféle horosukóp nak értelme nem lenne már.
2014. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, most már ezt is tudjuk, bár egyszerűbb lett volna megnézni a kulcsszavakat...no comment.


u.i.: Tök jó, hogy kitárgyaltuk.

2014. jan. 15. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!