Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Akkor mi lehet a totemállatom?

Akkor mi lehet a totemállatom?

Figyelt kérdés

A kedvenc állatom a farkas. Egyszer volt egy érdekes álmom: egy téli erdőben álltam és láttam egy szürke farkast. Az közeledett felém, én meg leguggoltam elé és megöleltem.

Tegnap alvás előtt meditációval meg szerettem volna ismerni a totemállatom. Nem sikerült...Viszont ma éjjel is volt egy érdekes eset: álmomban mindvégig LEOPÁRD voltam, akinek elvették a bundáját és azt akartam visszaszerezni. (sikerült is) Tudom kicsit hülyén hangzik de nagyon érdekes volt... Akkor most a totemállatom farkas, vagy leopárd? Aki jártas a témában, kérem segítsen! Bár ha valaki azt írja marhapörkölt, azt se fogom lepontozni. ;)



2014. jan. 25. 11:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
marhapörkölt
2014. jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hehe sejtettem, hogy ez lesz az első válasz.

Akkor most jöhetnek a normális válaszok.

2014. jan. 25. 11:56
 3/14 anonim ***** válasza:
és ha valaki azt mondja neked leopádr megváltozik az életed?
2014. jan. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
*valaki
2014. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Most nem értelek...Én csak szeretném tudni, hogy a két állat közül melyik "vagyok".
2014. jan. 25. 17:02
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Egyik sem. Te legnagyobb eséllyel ember vagy.
2014. jan. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
és ha álmodsz harmadikkal akkor az is lehetsz ez hülyeség
2014. jan. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy állatok jelennek meg az álmaidban, nem kell hogy a totemállatodat jelentse, inkább saját magad és az életedben történt események jelképei, feldolgozása. A leopárd meg egyéb vadállatok talán azt jelentik, ahogyan felfedezel magadban agresszív, kegyetlen ént, és ha elvették a bundáját, akkor az talán valami érzelmi sérülés lehet. Az biztos, hogy a farkasos álom mindenképpen pozitívabban értelmezhető, mint az utóbbi.
2014. jan. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
Tiéd birka enyém loú :-D.
2014. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, te egy Állatok (Animalia) országába, a Gerinchúrosok (Chordata), a Gerincesek (Vertebrata) altörzsébe, az Emlősök (Mammalia) altörzsébe, azon belül a főemlősök rendjébe, az Emberfélék (Hominidae) családjába, a Homini nemzetségbe, a Hominina alnemzetségbe, és az Ember (Homo) nembe tartozó mai ember (Homo sapiens sapiens) (Linné, 1758) vagy. Megfelelő választ adtam?
2014. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!