Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A mérlegekről mi a véleményetek?

A mérlegekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A mérlegek milyen típusú emberek?

2014. jan. 29. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Egyre pontosabbak. Főleg a digitáliak.
2014. jan. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
*digitálisak
2014. jan. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A nőket szeretik elszomorítani.
2014. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Hát nekem volt,egy de sajnos mikor ráejtettem valamit eltört és azóta nem tudom hány kiló vagyok :(
2014. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé kiegyensúlyozottak, ha nincsenek leterhelve.
2014. jan. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En 2 ferfit ismerek es 1 nöt közelebbröl-haverok. A ferfiak mindent penzzel prbalnak meg elintezni,hatalomfitogtatok es semmit sem adnak "ingyen". Persze ha kersz valamit akkor azt azonnal megteszik de mondom,ezzel ne hidd,hogy vege van. Ezzel szemben elegge csalad es luxus kedvelök. Szeretnek kerkedni,megfontoltak,jol bannak a penzzel.A merleg nökre egyarant jellemzö,hogy harpiak,szeretik azt a bizonyos porazt szorosan fogni,valosaggal megfolytjak a parjukat,baratnak ök jok,lehet rajuk szamitani.Megbocsajtoak. Nekem ennyi a tapasztalatom.:-)
2014. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-ossal teljesen egyetértek.

Amúgy a mérleg pasik az egyik leginkább papucs természetűek, sok enyhén szólva furcsa barátnőm szerzett magának egy-egy mérleg pasit, aki legtöbbször csak csendesen lapul a sarokban és mindenre bólogat és minden hisztit, taktikát, csőbe húzást elvisel.

A mérleg főnök pedig legtöbbször eléggé zsarnok, intelligensen minden apró részletet kiszámol és a fizetéssel sem bőkezű ... annak ellenére, hogy hűséges alkalmazottai vannak.

A szeptemberi mérleg azért sokkal körmönfontabb, mint az októberi ...

2014. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én két mérleget ismerek. Mind a kettőre igaz, hogy folyton "mérlegelnek", nagyon nehezen hozzák meg a döntéseiket, amikor valaki előáll nekik egy spontán ötlettel, mindig ezer évig gondolkodnak rajta, látszik rajtuk, hogy szeretnék, de a végén mindig általában nemet mondanak. Ha valami gondjuk van, nem szoktak panaszkodni, inkább letagadják, viszont amíg meg nem oldódik, szinte hozzájuk sem lehet szólni. Ettől függetlenül nagyon jó a humorérzékük, ha nincs semmi probléma, vagy komoly dolog, akkor kifejezetten lazák, velük tudok a legjobbakat röhögni és hülyéskedni. Ők értik igazán a humoromat.
2014. jan. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
egy pasit ismertem aki mérleg...beképzelt, túl okoskodo volt, olykor flörtölös és rendes :) a külsejére mindig adott!
2014. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*Egy mérleg erre jár, elsápad a válaszok láttán, a 8. válaszban magára ismer, hasznosnak ítéli azt és lassan kihátrál.*
2014. febr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!