Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az emberi külsőt melyik...

Az emberi külsőt melyik bolygó határozza meg vagy csak az aszcendens?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 20:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de én nem hiszek ebben. Lehurroghatsz, de a genetikának van köze a emberi külső kialakulásához, nem a bolygóknak.
2014. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A külső természetesen a Föld bolygón dől el.
2014. febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A génjeid határozzák meg, nem a csillagjegyed.
2014. febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A génjeid, a nevelésed, és kis részben az céljaid és a környezeted határozza meg a személyiséged(de ahogy az előzők is írták, a belső magot a genetika adja). A bolygók és a csillagok semmilyen kimutatható hatást nem gyakorolnak az emberre és az életére. A külsődet pedig szintén nem bolygók(kivéve persze ha nem zuhan tád egy :D) határozzák meg. Azt is a génjeid alakítják.
2014. febr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Rafael Csaba ***** válasza:

Ha az asztrológiai princípiumokat átalakítod alkímiai egyenleteké, azt tovább kémiaivá, abból levezethető a dns. És ez az egyenlet visszafelé is működik. (Jano)


A 2. ház mutatja a anyagi formát, magát a fizikai testet.

Az aszcendens a megjelentést, a megnyilvánulást, a fellépést stb.

2014. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Aki nem hisz benne, annak egy fizikai magyarázat a Harward egyetem kutatóitól 2012-ből:


Minden sejtünkben található egy biológiai oszcillátor, amely olyan szinoid jelet szolgáltat az idegrendszer alapállapotában ( gamma fázis ), amit a Kuramoto elv ír le részletesen. Ezt nem fogom ismertetni.


Mivel nagyon érzékeny kb. 0.00001 V amplitúdójú elektromágneses jelekről beszélünk, a bolygók pl. marsból vagy napból érkező sugárzás amplitúdója ennek többszöröse lehet, képes befolyásolni a Kuramoto-oszcillátor hangoltságát.


A fogantatásunk pillanatában ( vagy az első ilyen oszcillátor keletkezésekor, az hangolódik. ) Az RNS kialakulásában szerepet játszik ez az oszcillátor. Innentől a fantáziátokra bízom, hogy valóban van-e köze a bolygóknak hozzánk, vagy sem. És az csak egy humbuk, vagy nem.


Mindenki abban hisz, amiben akar. Én tudok.



De hogy a kérdésre is válaszoljak: az a bolygó, amelyiknek erősebb volt a hatása a fogantatás ( nem a születés, ahogy azt tévesen leírja a horoszkóp ) pillanatában. Itt kb. órákról beszélünk.

2014. febr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Abban igazad van, hogy ehhez tényleg fantázia kell :))
2014. febr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

6-os: Te nem tudhatsz semmit. Ha jobban utánanéztél volna, tudhatnád, hogy a Kuramoto-MODELLRŐL beszélsz. Egyenlőre cask egy modell, ami megmagyarázhat pár dolgot. De még ha létezik is, eltérő sebessége van a fénynek, és az "elektromágneses jeleknek". Tehát mi akárhogy észleljük a bolygók állását -legyen szó csillagászati távcsőről vagy szabad szemmel való észlelésről- sohasem fogjuk úgy látni, mint ahogy az általad írt energiát "sugározza". De már írtam, egy modellről van szó, nem epdig valami tényről. Ha a bolygók tényleg befolyásolják a külsőnket, akkor sem fogjuk tudni megállapítani, hogy melyik bolygó melyik állása miként befolyásolja a fejlődésünket. Ha már itt tartunk; a bolygók állásától függetlenül ugyanakkora sugárzást bocsát ki, amelyeket viszont az ózonréteg, a légkör, az emberi öltözék, és a sok egyéb tényező felfoghat, megállíthat. Azt meg már mondanom sem kell, hogy az ember nem vírus, így ribóz helyett dezoxiribóz van az örökítőanyagunkban. Ami meg már eltörpül a többi ellenérv mellett, hogy a fogantatás idejét nem lehet pontosan tudni.

névte2en

2014. febr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha jobban utánanéztem volna, tudhatnám, hogy a Kuramoto modellről beszélek???


Ha elolvastad volna amit írok, beleírtam, hogy a Kuramoto modellről beszélek :)) Öregharcos.


És még én nem tudhatok semmit? Te nem tudsz olvasni öcsisajt..

2014. febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem mellesleg hülyeséget írtál 7-es...


Minden bolgyónak van háttérsugárzása, amely elektro-mágneses sugárzás. A csillagoknak jóval erősebb...


Nem kell elhinni, nézz utána, hogy a Föld típusú bolygók köpenyében mi zajlik le. Okés? :)


Köszönöm.

2014. febr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!