Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tűz jegyűektől kérdezem, hogy...

Tűz jegyűektől kérdezem, hogy szerintük melyik levegő jegyűvel (Vizöntő, Ikrek, Mérleg) jobb a szex és miért? Hogyan tapasztaltátok?

Figyelt kérdés

2014. febr. 16. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vízöntőben az a jó,hogy szereti a különböző technikákat,a mérlegből meg árad valami nem tudom,de jó,az ikrek nem,azon látszik,hogy túl elméleti jegy.

Szóval technikailag a vízöntő volt az első,de érzelmileg a mérleggel volt a legjobb a szex,az ikrekre meg nem vágyom a tapasztalataim után.(üdv egy nyilas)

2014. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom alapján Ikrekkel soha többé! :)

Nemcsak a szex miatt, az még nem lenne nálam szakító ok. Hanem eleve nagyon sivár és érzelemmentes vele a kapcsolat. Én csak szenvedtem és magányos voltam az Ikrekkel. Pont úgy vágytam mellette a szerelemre, összebújásra, mintha nem lenne senkim. Számára viszont mindez teljesen ideális volt, és fel sem fogta, hogy valami nagyon hiányzik. Pedig mondtam neki milliószor. Hát van értelme ilyen kapcsolatnak, ez kapcsolat egyáltalán?


Vízöntőt nem ismerek, a Mérlegek nagyon szimpatikusak számomra, viszont velük sem volt még kapcsolatom.


36N

(Nyilas:))

2014. febr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Hasonlóakata tapasztaltam én is. Az Ikrek konkrétan rajtam próbált ki valamilyen masszázst, amelynek lépéseit közben a telefonjáról olvasta ... Hát nagyon nem volt szexis. Más Ikrek-nél is észrevettem már, hogy "könyv szerint" mennek ...
2014. febr. 17. 19:17
 4/11 anonim válasza:

remélem azért itt mind elgondolkoztak azon, hogy teljesen mindegy hogyan álltak a csillagok mikor megszülettünk mert ez egyáltalán nem határoz meg semmit(max. az emberi jellem 20-30%-át). Ha kérdezel, a holdjegyet kérdezd inkább mivel az jobban kihat az ember érzelmi világára. Ráadásul milyen lenne már ha minden pl. áprilisban született ember teljesen egyforma lenne. + még figyelembe kéne venni a:

kínai horoszkópot

Tibeti horoszkópot

Fényszögeket

Asztrológiai házak

égitestek stb. stb.

ja, és a saját jegyedet meg mindent.

2014. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is hülyeség csupán a napjegyre hagyatkozni. Ha már horoszkópot néz az ember, akkor mindent vegyen figyelembe.

Egyébként rák nő vagyok, mérleg holdjeggyel, ikrek aszcendenssel. 1 bolygóm a nyilasban áll, a többi pedig az ikrekben. Most akkor melyik kategóriába tartozok?

2014. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A nap jegy nagyon erős,de ha több jegyed áll az ikrekben,akkor erősen ikrek vonású lehetsz.Én már nem egyszer hittem ikreknek olyan rákot,akinek a merkúr-vénusza ikrekben volt.Örülj neki sokkal játékosabb és könnyedebb vagy.


Bezzeg az én lányomnak nap-merkúr-vénusz-mars együttállása van a rákban.Ez mind ott van:nem könnyed,túlaggodalmaskodó,túl anyás,túl odaadó,pesszimizmusra hajló.


Képzelheted milyen ez nekem egy nyilas anyának.

2014. febr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem sem leányálom a skorpió szülőkkel. Az égvilágon mindenbe beleszólnak és egész nap jajgatnak, mindenben csak a rosszat látják. Az ember életkedve is elmegy. Nekem az ikrek szereintem abban nyílvánul meg, hogy képtelen vagyok egyszerre csak egy dologra koncentrálni,

szeretem a változatosságot, nem bírom annyira a kötöttségeket. A babusgatásért sem vagyok oda. PEdig a napjegyem szerint másnak kéne lennem. Nem nagyon jövök ki a halakkal, bikákkal, skorpiókkal de a vizöntőkkel, kosokkal, ikrekkel igen.

2014. febr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

6-os!

Egy nyilas anyának, ha benőtt a feje lágya és megértő, türelmes, akkor igazán cuki feladat egy full rák gyerek!

Csak az előnyére válhatsz neki, mert minden bizonnyal optimista vagy, lelkesítő, segítőkész, de nem mindent helyette megoldó... Azaz nem erősíted a negatív tulajdonságait, hanem épp az ellenkező irányba tereled!


Képzeld csak el, milyen pokoli lenne neki, ha te lennél a rák, a gyerek meg a nyilas! Állandóan visszafognád, elbizonytalanítanád, letörnéd az optimizmusát a felesleges aggódásaiddal, mindent megcsinálnál helyette, és nem hagynád, hogy önálló legyen...


Életképesebb és kiegyensúlyozottabb lesz az a gyerek, ha az anya a nyilas! :)

2014. febr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen 8-as ebben igazad van,hogy rászólok ebben,hogyhogy nem látod a dologban pozitíat.Igen igazad van,kiegészítjük egymást és még nagyon sok mindenben.


De téged ikrek sajnállak egy skorpió szülő na az a nagy feladat kollégium és nagyvilág minél előbb mielőtt megfojtanak.Nekik sose lesz jó semmi,csak abba nem néznek bele,hogy nem a külvilág a nem jó,hanem őők!

2014. febr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
73%

Nekem kivételesen jó tapasztalataim vannak az ikrekkel kapcsolatban. Kos nő vagyok. Azt kell mondjam, ez az ikrek férfi olyan szenvedéllyel és érzékiséggel közeledett, amit pl. egyik tüzes jegynél sem tapasztaltam. Ne ítéljünk elsőre! :)

Nekem a vízöntő kissé önző volt, nem is éreztem jól magam. Mérleg férfihez még nem volt szerencsém.

2014. febr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!